Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Mieszkańcy Mysłowic oraz Bytomia mogą zrobić zakupy w e-sklepie Carrefour

Carrefour rozszerza zasięg swojego e-sklepu spożywczego carrefour.pl. Z oferty ponad 20 tysięcy produktów, które zamawiać można online z dowozem do domu, skorzystać mogą mieszkańcy kolejnych miast województwa śląskiego – Mysłowic oraz Bytomia.
Reklama

Carrefour obecny jest na polskim rynku e-grocery już od 4 lat. Po otwarciu e-sklepów spożywczych carrefour.pl w Warszawie, Krakowie, Olsztynie oraz Katowicach, Sosnowcu, Chorzowie, Czeladzi i Siemianowicach Śląskich, sieć uruchomiła usługę w kolejnych miastach województwa śląskiego. Obecnie Carrefour dowiezie zakupy ze swojego e-sklepu pod wskazany adres również w Mysłowicach oraz Bytomiu. Mieszkańcy tych miast mogą wybierać spośród ponad 20 tysięcy produktów spożywczych i przemysłowych e-sklepu. Znajdują się wśród nich artykuły ze wszystkich kategorii FMCG, w tym także produkty świeże - warzywa, owoce i zioła, pieczywo i wyroby cukiernicze, mięso i wędliny oraz nabiał, a także produkty lokalne, ekologiczne oraz z tzw. Zdrowej Półki Carrefour, czyli m.in. bezglutenowe, bez laktozy, dla diabetyków czy light.

E-sklep spożywczy Carrefour bazuje na koncepcji sklepu dwuplatformowego. Sieć dysponuje tzw. „dark store”, czyli magazynem spożywczym dedykowanym zakupom internetowym, który znajduje się przy hipermarkecie Carrefour, tworząc z nim integralną całość. W dark store znajdują się produkty FMCG. Reszta zamówienia, m.in. produkty świeże i bio, kompletowane są w hipermarkecie przez dedykowanych pracowników e-commerce. Dzięki temu rozwiązaniu Carrefour zyskuje na szybkości przygotowania zamówień, a jednocześnie oferuje produkty o doskonałej świeżości.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum