Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Militaria.pl z dostawą z InPostem

Firma Militaria.pl właśnie rozszerzyła jedną z usług - wysyłkę 23:00. Taka usługa świadczona jest już klientom, którzy podczas składania zamówienia decydują się na kuriera DHL lub punkty i automaty DHL POP. Od teraz dotyczy to również dostawy InPost.
Reklama

Wysyłka InPost 23:00 - co to za usługa?

Zamówienia z wysyłką natychmiastową, które zostaną złożone do godziny 23:00 i oznaczone dostawą do Paczkomatu InPost, kurierem InPost lub Paczką w weekend, klient otrzyma już kolejnego dnia.  

InPost 23:00 jest efektem rozmów, wsłuchiwania się w potrzeby i wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klientów. Paczkomaty są jedną z najbardziej komfortowych form dostaw - dostępnych jest ok. 20 tys. automatów paczkowych w całej Polsce. W Militaria.pl za pomocą Paczkomatu można dokonać również zwrotu. Przesyłki są dostarczane od poniedziałku do soboty, a przy zakupach powyżej 50 złotych dostawa jest darmowa.

Co wiemy o Militaria.pl

Militaria.pl to największy w Europie sklep oferujący sprzęt militarny, outdoorowy, taktyczną odzież i obuwie. W swojej ofercie posiada ponad 66 000 produktów renomowanych marek. Jest liderem branży, oprócz sprzedaży detalicznej prowadzi również sprzedaż hurtową. Firma posiada 12 salonów stacjonarnych w całej Polsce, a sprzedażą wysyłkową obejmuje 27 krajów - Polskę, całą Unię Europejską oraz Ukrainę.   

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum