Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Mlekovitka.pl – ruszył drugi sklep internetowy Mlekovity

Grupa Mlekovita uruchomiła drugi sklep internetowy – mlekovitka.pl. Dzięki temu z oferty firmy mogą skorzystać konsumenci w całej Polsce.
Reklama

Od września 2020 r. działa również sklep internetowy sba.com.pl z produktami mlecznymi skierowanymi do osób profesjonalnie uprawiających sport oraz amatorów, osób aktywnych i dbających o zdrowy styl życia.

– Zależy nam, aby nikomu nie zabrakło produktów nabiałowych, które są niezwykle ważnym elementem codziennej diety. Dlatego w naszej strategii postawiliśmy na rozwój nowych kanałów sprzedaży. We wrześniu br. uruchomiliśmy sklep internetowy sba.com.pl z produktami wysokobiałkowymi, m.in. z linii Super Body Active (SBA), a teraz do dyspozycji konsumentów oddajemy e-sklep mlekovitka.pl, w którym można zamawiać wyroby z naszego szerokiego asortymentu – mówi prezes zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński.

Produkty znajdujące się w ofercie e-sklepu mlekovitka.pl podzielono na kategorie, w których znalazły się, m.in. mleko, masła i tłuszcze, jogurty, śmietany i śmietanki, sery żółte, sery białe, sery pleśniowe, sery topione, kefiry i maślanki, produkty bio czy produkty bez laktozy. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum