Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

mLoyalty - Krypto Jam przygotuje dla Merlina program lojalnościowy oparty na technologii blockchain

Zarząd Merlin Group S.A. poinformował o podpisaniu z Krypto Jam S.A. umowy współpracy polegającej na tokenizacji lojalności klientów e-commerce w ramach Merlin Group S.A. przez stworzenie programu lojalnościowego mLoyalty opartego na tokenach użytkowych.
Reklama

Celem umowy jest przeprowadzenie przez Krypto Jam lub spółki zależne oferty tokenów użytkowych, które zostaną wykorzystane w zdecentralizowanym programie lojalnościowym opartym na technologii Blockchain, jako środek wymiany wykorzystywany na platformach internetowych sklepów prowadzonych przez Merlin Group.

W ramach umowy firmy zobowiązują się do przygotowania planu wdrożenia oraz promocji programu mLoyalty w sklepie merlin.pl, a następnie do wdrażania programu w kolejnych sklepach internetowych oraz rozwoju funkcjonalności i zwiększania zasięgu mLoyalty.

Na potrzeby stworzenia programu lojalnościowego opartego na technologii blockchain Krypto Jam zobowiązuje się osobiście lub w ramach spółek zależnych do przeprowadzenia emisji tokenów użytkowych.

Za stworzenie programu lojalnościowego mLoyalty honorującego płatności za pomocą tokenów użytkowych, wdrożenie go w sklepie internetowym mieszczącym się pod adresem merlin.pl oraz wykonanie pozostałych obowiązków wynikających z umowy Krypto Jam zapłaci na rzecz Merlin Group wynagrodzenie w wysokości 5 mln zł.

Intencją spółek jest uruchomienie programu lojalnościowego nie później niż w pierwszym kwartale 2019 roku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum