Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowa kolekcja 4F dla lekkoatletów na Igrzyska w Paryżu

4F i Polski Związek Lekkiej Atletyki kontynuują trwającą od dekady współpracę. Premiera najnowszej kolekcji startowej przygotowanej przez 4F dla reprezentantów wszystkich dyscyplin poprzedza nadchodzące Mistrzostwa Świata Oregon 2022. Przez najbliższe dwa sezony najlepsi polscy lekkoatleci zaprezentują się w nich podczas wszystkich zawodów międzynarodowych rangi mistrzowskiej, w tym w czasie XXXIII Letnich Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r.
Reklama

W ramach współpracy PZLA i 4F sportowcy i trenerzy otrzymali nowe stroje startowe, treningowe oraz akcesoria. Najnowsze stroje reprezentacyjne utrzymane są w barwach narodowych – intensywnej bieli i klasycznej czerwieni, z elementami minimalistycznego, dynamicznego printu. U kobiet po raz pierwszy od początku współpracy pojawi się top startowy z krótkimi rękawkami zapinany na zamek oraz kolarki startowe.

Nowa kolekcja, którą marka 4F wprowadziła wspólnie z PZLA od sezonu letniego 2022, jest kontynuacją naszej dotychczasowej, udanej współpracy. 4F jest obecne w polskiej lekkoatletyce od blisko dekady. Nowe stroje zostały przygotowane tak, aby zawodnicy startujący w nich czuli się komfortowo. Zadbano o wszystkie aspekty wynikające ze specyfiki naszej dyscypliny. Bardzo się cieszę, że kontynuujemy współpracę z polską marką odzieżową, a nasi zawodnicy na stadionach całego świata mogą występować w strojach z logiem 4F, promując naszą rodzimą firmę podkreśla dr Henryk Olszewski, prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum