Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowe hale magazynowe w Krakowie przekazane najemcom

Na krakowskich Rybitwach, przy ulicy Christo Botewa, powstał nowoczesny kompleks magazynowy o łącznej powierzchni całkowitej 28 500 mkw. W ręce najemców zostały oddane cztery hale magazynowe i przynależne przestrzenie biurowo-socjalne.
Reklama

Nowe magazyny w Krakowie

„Noho Logistc Park” został zaprojektowany i wybudowany w sposób, który umożliwia objęcie jak najszerszego spektrum potrzeb magazynowych w zakresie małych i średnich powierzchni. Tworzy go zespół obiektów biznesowych typu Small Business Unit oferujący przestrzenne hale wraz z elastycznym zapleczem biurowo-socjalnym. Wykonane instalacje wewnętrzne usprawniają użytkowanie budynków i zostały dopasowane do najwyższych standardów obowiązujących w tego typu obiektach.

Do dyspozycji najemców oddano kilkadziesiąt miejsc parkingowych oraz wewnętrzny układ komunikacyjny z dojazdami i dojściami do transportu publicznego oraz ulicy Christo Botewa. Park logistyczny znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S7 oraz węzła Bieżanów autostrady A4, pozostając jednocześnie w lokalizacji optymalnej dla rozwoju zagranicznej dystrybucji.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum