Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowi menedżerowie w MediaMarktSaturn Polska

Do zespołu MediaMarktSaturn Polska dołączył Maciej Dulski, który z początkiem stycznia br. objął stanowisko dyrektora e-commerce & trade marketingu. Do jego zadań należy m.in. wzmocnienie sprzedaży omnichannel i poprawa doświadczeń zakupowych. Maciej Dulski zastąpił na tym stanowisku Pawła Kuźmę. Jednocześnie Agnieszka Mocarska została dyrektorem Działu Kontrolingu.
Reklama

Kim jest Maciej Dulski

Maciej Dulski posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze digital i e-commerce, które zdobywał w firmach takich jak YOPE, Veepee, Allegro czy Tchibo, gdzie odpowiadał m.in. za rozwój sprzedaży online, budowanie i wdrożenie sklepów internetowych oraz tworzenie i realizację strategii e-commerce.

W MediaMarktSaturn będzie odpowiadał za strategię i rozwój e-commerce, a także wzmocni działania marki w obszarze trade marketingu. Jego zadaniem będzie również tworzenie nowej platformy online dla sklepu mediamarkt.pl.

Realizując strategię rozwoju omnichannel intensyfikujemy działania we wszystkich obszarach biznesu, żeby zapewnić najwyższą jakość naszej oferty. Cieszę się, że Maciej dołączył do naszego zespołu i będzie mógł wykorzystać swoje doświadczenie do budowania nowej wartości kanału online – mówi Andrzej Jackiewicz, prezes zarządu MediaMarktSaturn Polska.

Maciej Dulski studiował Finanse na SGH w Warszawie. Posiada również dyplom MBA Universty of Minnesota - Carlson School of Management.

Kim jest Agnieszka Mocarska

Agnieszka Mocarska ma 15-letnie doświadczenie w obszarze Finansów i Kontrolingu. Zdobywała je w takich branżach jak: FMCG, handel, logistyka oraz DIY. Przez ostatnie 3 lata pełniła funkcję Senior Finance Controlling Managera w Leroy Merlin, gdzie odpowiadała m.in. za dostarczanie informacji finansowej, analiz i rekomendacji w obszarach zakupów i łańcucha dostaw.
Agnieszka Mocarska jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz Leroy Merlin pracowała z takimi organizacjami jak: Coca-Cola HBC, Candyking czy DHL Parcel.

MediaMarktSaturn Polska należy do MediaMarktSaturn Retail Group (MMSRG), europejskiego lidera na rynku dystrybucji elektroniki użytkowej. W Polsce prowadzi sieć sklepów MediaMarkt oraz sklep internetowy mediamarkt.pl. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum