Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowy dział w strukturze InPost. Pokieruje nim Füsun Wehrmann

InPost wzmacnia swoje zasoby technologiczne. Od 24 sierpnia br. Füsun Wehrmann dołącza do zespołu jako Chief of Technology (CTO), nowej roli stworzonej w strukturze firmy.
Reklama

- InPost jest jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie. Zachęcamy Europejczyków do udziału w tej rewolucji ekologicznej. Takie zmiany są możliwe tylko wtedy, gdy innowacyjna i dobrze funkcjonująca baza technologiczna staje się częścią równania. Jestem przekonany, że zespół, który zbudowaliśmy pod kierownictwem Füsun, jest w stanie zrealizować więcej niż jedno przedsięwzięcie, które zrewolucjonizuje wysyłanie i odbieranie paczek i sprawi, że sam proces będzie jeszcze szybszy i bardziej przyjazny dla planety na każdym rynku, na którym działamy. Oprócz ogromnego doświadczenia zdobytego w sektorze IT, Füsun pokazała, jak wpływowa może być kobieta-przywódca w kształtowaniu organizacji w kierunku sprawiedliwości i ciągłego doskonalenia kultury, mówi Rafał Brzoska, CEO i założyciel InPost.

Strategia optymalizacji i maksymalizacji korzyści

Na nowo utworzonym stanowisku Füsun Wehrmann będzie odpowiedzialna za stworzenie, wraz z zespołem ekspertów, długoterminowej strategii optymalizacji i maksymalizacji korzyści skali w procesach biznesowych. Do jej zadań należeć będzie również opracowanie rozwiązań technologicznych zwiększających zadowolenie klientów z usług oferowanych przez Grupę InPost. Zostanie to wsparte jej ponad 25-letnim doświadczeniem w inżynierii, rozwoju produktu i projektowaniu, w połączeniu z globalną wizją ciągłego rozwoju naszych możliwości technologicznych. Füsun zyskała doświadczenie dzięki współpracy z takimi markami jak Microsoft, Vodafone, Naspers & OLX i Wayfair.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (7)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum