Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowy projekt Allegro dla spóźnionych zakupowiczów

Tegoroczna akcja Allegro “Jeszcze zdążysz - odbierz osobiście przed Świętami” pomoże klientom, którzy jeszcze nie zdążyli zamówić i odebrać prezentów. Specjalne narzędzie dostępne w poszczególnych kategoriach serwisu wskaże produkty, które można odebrać osobiście od konkretnych sprzedawców w miejscu wskazanym przez klienta. To pierwsza taka akcja odbiorów lokalnych w okresie świątecznym zorganizowana przez Allegro.
Reklama

- Zakupy przedświąteczne są dla Polaków niezmiernie ważne. Co zrobić, żeby były łatwe i przyjemne?Dzięki akcji “Jeszcze zdążysz” wielu Polaków, pomimo że Święta już za pasem, będzie miało szansę zrobić wygodnie zakupy przez internet nawet na kilka dni przed Gwiazdką i będzie mogło spokojnie odebrać je osobiście u lokalnego sprzedawcy - mówi Francois Nuyts, CEO Allegro.

W akcji “Jeszcze zdążysz” będzie dostępnych ok. 25 milionów ofert z odbiorem osobistym. Można je znaleźć na dwa sposoby:

- Objęte akcją produkty można znaleźć po prostu na listach wyników wyszukiwania - będą oznaczone specjalną ikoną “Odbiór osobisty przed Świętami”.
-
- Przez specjalną wyszukiwarkę w każdej kategorii, przez które klienci wybiorą miasto, w którym chcą odebrać zamówienie i przejdą do listy ofert spełniających wszystkie warunki programu.

W całej akcji trwającej od 19 do 21.12.2018 biorą udział wyłącznie sprzedawcy spełniający wysokie wymagania jakościowe: ocena sprzedaży powyżej 98% klientów polecających, ocena za czas dostawy wyższa niż 4,9 (maksymalna to 5,0) zdefiniowany co najmniej 1 punkt odbioru osobistego lub odbioru osobistego po przedpłacie w Polsce.

Allegro to jedna z największych firm handlowych w Polsce i w Europie oparta na nowoczesnych technologiach. W serwisie założono dotychczas 21 milionów kont. Codziennie klienci kupują na platformie ponad 1,2 mln produktów, z których przeszło 90% stanowią rzeczy nowe, objęte gwarancją.  Allegro zatrudnia 1,7 tysiąca osób z czego prawie połowa to najwyższej klasy specjaliści w obszarze technologii. Oprócz głównej siedziby w Poznaniu, firma ma biura także w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu i Krakowie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum