Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

OK Market! - Carrefour testuje nową usługę zakupów z dostawą

Carrefour testuje nową aplikację o nazwie OK Market! która zapewnia usługę dostawy zakupów, oferując szeroki wybór produktów, szybkość i spersonalizowany kontakt.
Reklama

Carrefour w nowej usłudze zaproponuje szeroki asortyment - ponad 20 tys. produktów spożywczych, w tym produkty na zamówienie (świeże pieczywo, produkty mięsne, wędliny, ryby, sery, wyroby garmażeryjne).

Usługa dostawy będzie realizowana tego samego dnia, z wybranymi przez klienta przedziałami czasowymi. W momencie uruchomienia dostawa będzie możliwa trzy godziny po złożeniu zamówienia. Sieć pracuje nad usługą ekspresową .

Zakupy z shopperem

Carrefour zaproponuje również bezkonkurencyjną jakość obsługi dzięki bezpośredniemu kontaktowi z „osobistym shopperem” – zupełnie jakby klient robił zakupy sam w sklepie – który uwzględni jego preferencje. Klienci mogą m.in. poprosić swojego kupującego o dodanie dodatkowych produktów, jeśli czegoś zapomną po złożeniu zamówienia czy zatwierdzać produkty zastępcze. Cała rozmowa pomiędzy klientem a shopperem odbywa się na czacie zintegrowanym z aplikacją OK Market!. Klienci mogą również dzwonić lub kontaktować się z kupującym w trakcie składania zamówienia.

OK Market! przechodzi obecnie test w kilku sklepach Carrefour we Francji. Testy pozwolą zapewnić odpowiednią jakość przed rozszerzeniem usługi, także na sklepy partnerskie.

Podobne rozwiązania Carrefour wprowadził już w Rumunii (na platformie Bringo), Belgii (pod nazwą Ship-To) i Argentynie (Bringo). Jeśli OK Market! się sprawdzi, pojawi się na kolejnych rynkach.

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum