Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Panattoni Park Kraków North ukończony. Trivium Packaging głównym najemcą

Panattoni na ostatniej prostej realizacji zakładu produkcyjnego dla Trivium Packaging. Pierwszy budynek w Panattoni Park Kraków North ukończony, już na początku 2023 r. firma dostarczy 21 000 m kw. dla Trivium Packaging – globalnego producenta opakowań metalowych. Będzie to największa ukończona realizacja dla jednego klienta w krakowskim portfolio dewelopera.
Reklama

Panattoni w najbliższych miesiącach przekroczy ćwierć miliona m kw. w regionie stolicy małopolski. Jedną z kluczowych inwestycji dewelopera jest Panattoni Park Kraków North, który docelowo osiągnie 55 000 m kw. Całość zostanie oddana do użytku w połowie 2023 r. Już na początku roku zostanie ukończony pierwszy budynek o powierzchni 30 000 m kw., w którym 21 000 m kw. zajmie Trivium Packaging – globalny producent opakowań metalowych, posiadający ponad 60 zakładów produkcyjnych na pięciu kontynentach. Do małopolskiego obiektu przedsiębiorstwo przenosi funkcjonującą już produkcję opakowań chemicznych. W obiekcie prowadzone będą realizowane również procesy lakierowania i pakowania. Z Panattoni Park Kraków North firma obsłuży rynek polski oraz liczne rynki europejskie.

 

Krakowski zakład będzie referencyjnym w europejskim portfolio Trivium Packaging. Inwestycja zostanie wykonana zgodnie z wysokim standardem zrównoważonego budownictwa i uzyska certyfikację środowiskową na poziomie Excellent, zapewniając znaczną redukcję wykorzystania energii, wody oraz emisji CO2. Dostarczając nowoczesny i ekologiczny obiekt Panattoni doskonale wpisuje się w politykę najemcy: „Circularity Champion”. Jednym z jej filarów jest współpraca z podmiotami troszczącymi się o cyrkularność i oszczędność zasobów. To jeden z kluczowych aspektów koncepcji zrównoważonego rozwoju „Go Earthwise with Panattoni”.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum