Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Payback uruchomił platformę z ofertami finansowymi

Program Payback rozpoczął współpracę z instytucjami z sektora finansowego, uruchamiając tym samym Platformę Payback Finanse.
Reklama

W ramach projektu każdy uczestnik może zdobywać punkty zawierając umowę z wybranym podmiotem. Założenie nowego konta lub karty kredytowej, a może  kredyt lub pożyczka gotówkowa – każda tego typu aktywność nagradzana będzie punktami. 

- Programy lojalnościowe najczęściej spotykane są w miejscach, w których często robimy bieżące zakupy lub oddajemy się rozrywce. Chcemy jednak przełamać ten stereotyp i udowodnić, że formuła multipartnerska świetnie sprawdzi się także w branży finansowej. Wśród usług, które oferujemy w ramach projektu Platformy PAYBACK Finanse, znajdzie się możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowego, założenia konta bankowego lub karty kredytowej. Każdy uczestnik, który zdecyduje się na wybrany produkt i  skorzysta z oferty w danym banku, otrzyma tysiące dodatkowych punktów. Jestem przekonany, że współpraca z firmami z tej branży spotka się z dużym zainteresowaniem konsumentów – mówi Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający PAYBACK Polska. 

Wśród banków, których oferta jest dostępna w ramach projektu Market Place Finansowy znajdują się aktualnie między innymi: Alior Bank, Santander Bank Polska, Millenium, Pekao S.A., BNP Paribas, mBank, Getin Bank.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum