Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

PayU: Dwie trzecie e-konsumentów skorzystałoby odroczenia płatności za zakupy

Grudniowe wydatki związane z organizacją Świąt i zakupem prezentów dla najbliższych mogą stanowić duże obciążenie dla domowego budżetu. Aż 42 proc. polskich e-konsumentów przyznaje, że było w sytuacji, gdy brak wystarczających środków na koncie uniemożliwił im pilny zakup – wynika z danych PayU. Z kolei 66 proc. polskich e-konsumentów chętnie skorzystałoby np. z możliwości odroczenia płatności, czyli zapłacenia za zamówione produkty w ciągu 30 dni zamiast w momencie zakupu – dodaje.
Reklama

Rozwiązaniem tego rodzaju problemów jest odroczenie płatności. Umożliwia to usługa PayU Płacę później, dzięki której za zakupy w wybranych sklepach internetowych można zapłacić w ciągu 30 dni, bez dodatkowych kosztów.

Jak wynika z raportu Deloitte, w tym roku polskie gospodarstwo domowe planuje wydać na organizację Świąt średnio 882 zł. Na część tej kwoty składają się koszty prezentów dla najbliższych. Połowa Polaków deklaruje, że kupi je w sieci, a co piąty odłoży zakupy na ostatnią chwilę.

PayU Płacę później to metoda płatności oparta na schemacie „kup teraz, zapłać później”.  Usługa jest już dostępna w wielu popularnych sklepach internetowych, oferujących szeroki wybór świątecznych prezentów, w tym np. w W.KRUK, Vistula, DeeZee, Top Secret czy Pakamera.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum