Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

PGG ma e-sklep. Węgiel kupiło w nim 79,4 tys. klientów

Od początku sprzedaży węgla luzem dostępnego w kopalniach PGG S.A. obsłużyliśmy 79451 klientów, do których trafiło 397255 ton węgla - podała grupa.
Reklama

Od 11 marca br. PGG umożliwiła klientom indywidualnym zakup 5 ton węgla luzem w sklepie internetowym spółki z odbiorem bezpośrednio od producenta,

Możliwość kupna węgla luzem adresowana jest głównie do klientów mieszkających w dalszej odległości od kopalń PGG, którzy na co dzień nie mają możliwości bezpośredniego zaopatrywania się w kopalnianych punktach sprzedaży. 

- Polska Grupa Górnicza S.A. informuje, że ze względu na priorytet ochrony konsumentów i w celu umożliwienia klientom indywidualnym zakupu węgla w sklepie internetowym PGG S.A. spółka na bieżąco monitoruje próby zautomatyzowanego zakupu przy użyciu oprogramowania zewnętrznego. Stanowczo przestrzegamy, że podobne działania użytkowników sklepu PGG stanowią naruszenie regulaminu zakupu i są nielegalne. W tego typu przypadkach Polska Grupa Górnicza S.A. na bieżąco współpracuje z organami ścigania, zgłaszając wykryte próby niedozwolonej aktywności w systemie zakupowym PGG S.A. - podano.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (377)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum