Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

PGG szuka dostawców węgla. Klienci e-sklepu zyskają dostęp do większej liczby informacji o składach

Polska Grupa Górnicza (PGG), współpracująca ze 137 składami węglowymi w całej Polsce, chce podwoić sieć swoich partnerów - kwalifikowanych dostawców węgla. W piątek Grupa ogłosiła przetarg, który ma wyłonić nowe partnerskie składy - na początek w województwie śląskim.
Reklama

"Przetargi dotyczące kolejnych województw będą systematycznie uruchamiane w terminie najbliższych dwóch tygodni" - poinformował rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

Zapewnił, że postępowania przetargowe mają charakter otwarty i są transparentne. Szczegółowe wymagania i informacje o przetargach zamieszono na firmowej stronie internetowej pod adresem https://www.pgg.pl/strefa-korporacyjna/dostawcy/profil-nabywcy/przetargi.

Sieć kwalifikowanych dostawców węgla została wykorzysta w programie dystrybucji węgla za pośrednictwem samorządów. Składy dostarczają też klientom węgiel kupowany w sklepie internetowym PGG. Docelowo liczba partnerskich składów spółki ma ulec podwojeniu.

"Celem zmian jest wzmocnienie obsługi szczególnie tych obszarów kraju, gdzie węgiel jest najbardziej potrzebny i cieszy się największą popularnością wśród odbiorców indywidualnych. Chodzi o to, by wszyscy chętni klienci uzyskali łatwy dostęp do sieci kwalifikowanych dostawców" - wyjaśnił rzecznik największej górniczej spółki.

Zapowiedział, że po kolejnej modernizacji sklepu internetowego PGG, klienci zyskają dostęp do znacznie większej liczby informacji o składach kwalifikowanych dostawców, m.in. o cenach usług i godzinach otwarcia. Dane będą na bieżąco aktualizowane.

6 marca PGG podniosła z 3 do 5 ton limit zakupów węgla w sklepie internetowym. Po zakończeniu programu sprzedaży węgla samorządom, w e-sklepie ponownie pojawi się węgiel luzem, więcej będzie też paczkowanego ekogroszku - zapowiedziała firma.

Obecnie dobiega końca realizacja ogólnopolskiego programu dystrybucji węgla opałowego dla mieszkańców za pośrednictwem gmin, w ramach którego PGG dostarcza blisko 900 samorządom ok. 1,3 mln ton węgla.

Zakończenie przedsięwzięcia pozwoli na stopniowe odnowienie pełnej oferty węgla w sprzedaży przez internet: w e-sklepie ponownie pojawią się pozostałe sortymenty węgla luzem, a także w większej niż dotąd ilości - ekogroszki workowane. PGG pracuje nad ofertą, która zapewni klientom zakup krajowego węgla o gwarantowanej jakości po gwarantowanej cenie producenta.

E-sklep PGG jest stale modernizowany. Obecnie logowanie do niego odbywa się przy wykorzystaniu tzw. Węzła Krajowego i elektronicznych narzędzi identyfikacji, jak profil zaufany lub bankowość internetowa. Niemożliwe jest zakładanie kont na fikcyjne osoby lub podszywanie się pod innych klientów, a procedura zmiany danych przebiega dużo prościej niż dotąd.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum