Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Plantwear startuje z nowym serwisem e-commerce Giftbay.pl

Plantwear, producent drewnianych akcesoriów lifestylowych, poszerza zakres działalności. Spółka uruchomiła nową platformę e-commerce Giftbay.pl, za pośrednictwem której będzie oferować spersonalizowane prezenty oraz gadżety.
Reklama

Platforma zawiera ponad 200 wersji produktowych z podziałem na kategorie, okazję oraz relację z obdarowanym. Personalizacja dokonywana jest na gotowych produktach, co zapewnia krótki termin realizacji zamówień.

Prace związane z utworzeniem platformy e-commerce z personalizowanymi prezentami był realizowany już od dawna, jednak z niską częstotliwością. Ze względu na aktualny wzrost popularności e-commerce oraz ograniczenie kontaktów społecznych, spółka zintensyfikowała działania w celu szybszego uruchomienia nowej platformy Giftbay.pl.

- Od kliku tygodni obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania zakupami online. Uznaliśmy, że to dobry moment na poszerzenie naszego portfolio, większą dywersyfikację źródeł przychodów i dostarczenie naszym klientom dodatkowej możliwości związanej z personalizacją oferowanych przedmiotów. Nasi klienci mogą zamówić prezent wraz z dostarczeniem bezpośrednio do osoby obdarowywanej. Taka usługa wydaje się szczególnie ważna i potrzebna teraz, w okresie społecznej izolacji - komentuje Wiktor Pyrzyk, prezes Plantwear.

Część produktów oferowanych w serwisie Giftbay.pl wytwarzana będzie przez Plantwear, a pozostałe będą zamawiane od dostawców, z którymi zostały już ustalone warunki handlowe. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum