Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Platforma MAM znika z rynku

Funkcjonująca od 2017 roku platforma MAM, pozwalająca na zwrot części kwot za zakupy i opłacanie nimi stałych rachunków, zapowiedziała koniec działalności. Przyczyną jest niepowodzenie w pozyskaniu inwestorów i dalszych środków na rozwój. Usługa będzie działać do końca kwietnia 2019 roku - podają Wirtualnemedia.pl.
Reklama

- New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie informuje, że dniem 30.04.2019 r. zakończy świadczenie usług związanych z MAM i wobec powyższego także funkcjonowanie Aplikacji MAM z ważnych przyczyn biznesowych i ekonomicznych – wyjaśnia operator w mailu wysłanym do użytkowników MAM.

- Główną przyczyną takiej decyzji jest niepowodzenie procesu pozyskiwania inwestorów, który miał zapewnić NMV dalsze finansowanie, dlatego zmuszeni jesteśmy do wypowiedzenia wiążącej nas umowy zgodnie z regulaminem korzystania z Aplikacji MAM. New Media Venture zapewnia, że „wszystkimi Złotówkami MAM, które zostaną naliczone za zakupy w ramach Ofert dostępnych na Platformie MAM do dnia 28.02.2019 r. i które do dnia 30.04.2019 r. przejdą zgodnie z Regulaminem MAM w status Dostępne, będzie można do dnia 30.04.2019 zlecić zapłatę za wybrane rachunki za media”. 

Czytaj więcej na: wirtualnemedia.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum