Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Poczta Polska zatrudni 600 pracowników w sezonie przedświątecznym

Poczta Polska po raz kolejny uruchomiła sezonową rekrutację. Każdorazowo cieszy się ona dużym zainteresowaniem. W tym roku spółka poszukuje prawie 600 dodatkowych pracowników do obsługi paczek w okresie szczytu przedświątecznego: pracowników sortowni, kierowców oraz kurierów.
Reklama

Okres przedświąteczny to czas wzmożonego popytu na usługi kurierskie i paczkowe oferowane przez Pocztę Polską. Zwiększając liczbę pracowników, spółka przygotowuje się intensywnie do obsługi większej liczby przesyłek na każdym etapie – sortowania, transportu i doręczenia. Już teraz poszukuje dodatkowych pracowników sortowni, kierowców samochodów do 3,5 t i powyżej 3,5 t oraz kurierów.

Praca sezonowa w Poczcie Polskiej 

– Oferujemy pracę sezonową na różnych stanowiskach w wielu miastach Polski. Na niektóre z nich nie trzeba mieć doświadczenia i uprawnień. To praca zmianowa, więc zainteresowani mogą dostosować ją do swoich możliwości czasowych. Stawki, które oferujemy zależą od stanowiska i regionu – mówi Daniel Witowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Jaką pracę proponuje Poczta Polska? 

Praca w sortowni nie wymaga dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia. Natomiast od kierowców wymagane jest prawo jazdy odpowiedniej kategorii (umożliwiające prowadzenie pojazdów do 3,5 t lub powyżej 3,5 t, w zależności od wybranej oferty).

Oferta pracy sezonowej przewiduje zatrudnienie na umowę-zlecenie do końca br. W niektórych lokalizacjach istnieje możliwość przedłużenia współpracy lub zatrudnienia na umowę o pracę.

Gdzie zatrudnia Poczta Polska?

Poczta Polska zaprasza chętnych do pracy we wszystkich sortowaniach, w szczególności w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Na kierowców czeka praca przede wszystkim w Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Olsztynie, Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Koszalinie. Poczta poszukuje osób, które będą zajmowały się doręczaniem przesyłek na terenie całego kraju.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum