Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pointpack ze wzrostem przychodów o 25 proc.

Zarząd spółki Pointpack S.A. poinformował, że w okresie 1 lipca – 30 września br. przychody ze sprzedaży na rzecz klientów zewnętrznych oszacowano na ok. 15 154,4 tys. zł co stanowi wzrost o 25 proc. w stosunku do trzeciego kwartału 2021 r., kiedy to wyniosły 12 151,6 tys. zł oraz wzrost o 1,5 proc. w stosunku do drugiego kwartału 2022 r., kiedy wyniosły 14 932,0 tys. zł.
Reklama

- Zarząd spółki zastrzega, iż podane wartości stanowią jedynie szacunki, które odbiegać mogą od ostatecznych wyników, jakie zostaną przedstawione i opublikowane w raporcie okresowym za trzeci kwartał 2022 r. - podano w komunikacie.

Pointpack S.A. oferuje rozwiązania IT i usługi serwisowe dla branży handlowej oraz kurierskiej w obszarze infrastruktury pierwszej i ostatniej mili logistyki miejskiej. Dostarcza firmom kurierskim niezbędny efekt skali, czyli dostęp do dużej liczby punktów nadawczo-odbiorczych poprzez integrację z licznymi sieciami handlowymi, wykorzystującymi systemy kasowe, kasy fiskalne oraz terminale płatnicze. Spółka integruje też producentów urządzeń nadawczo-odbiorczych. Od 2018 r. na parkiecie rynku NewConnect.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum