Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Portugalska sieć wprowadziła wirtualną platformę pozwalającą przeglądać ofertę w sklepie

Portugalska sieć hipermarketów Continente wprowadziła wirtualną platformę nawigacyjną na swoim kanale e-commerce - informuje serwis esmmagazine.com.
Reklama

Aby zachęcić konsumentów do eksperymentowania z tą nową funkcją, Continente Online będzie oferować ekskluzywną ofertę ukrytą gdzieś w wirtualnym sklepie, która będzie dostępna do 31 grudnia 2017 r. Aby go znaleźć, użytkownicy muszą zbadać przestrzeń i zawartość dostępną w sklepie internetowym.

Nowa platforma korzysta z technologii "Panorama View", która zapewnia użytkownikom 360-stopniowy widok sklepu i umożliwia przeglądanie witryny za pomocą kilku kliknięć, podobnie jak Google Street View.

Korzystając z usługi, konsumenci mogą uzyskać dostęp do informacji o produkcie, takich jak dane żywieniowe, przepisy kulinarne, porady dotyczące ochrony i filmy wideo, wybierając "kręgi", które pojawiają się obok niektórych urządzeń.

Wirtualne przeglądanie jest na razie ograniczone do obszaru świeżych produktów, ale jego rozszerzenie na inne obszary jest przewidywane w najbliższej przyszłości.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum