Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Powstaje Panattoni Park Nadarzyn II – magazyn na ponad 91 000 m kw.

Panattoni ruszył z budową Panattoni Park Nadarzyn II. Inwestycja powstaje na działce o powierzchni blisko 20 ha i zajmie prawie 100 000 m kw. Blisko 30 procent powierzchni dla międzynarodowego operatora logistycznego.
Reklama

Panattoni w kolejnym regionie zbliża się do 2 mln dostarczonej powierzchni. 20km od centrum Warszawy deweloper rozpoczął budowę Panattoni Park Nadarzyn II. Firma dostarczy dwa budynki, które zajmą łącznie 91 000 m kw. Aż 25 800 m kw. – ponad połowę pierwszego z realizowanych obiektów – zajmie międzynarodowy operator logistyczny. Będzie stąd prowadzić operacje dla jednego z globalnych liderów rynku wyposażenia wnętrz. Przedsiębiorstwo skorzysta m.in. ze specjalnych doków kurierskich, stref ładowania samochodów elektrycznych. Dodatkowo, Panattoni zwiększy zabezpieczenia przeciwpożarowe powierzchni ze względu na wrażliwość obsługiwanych produktów. Najemca uzyska wczesny dostęp do obiektu już w lutym 2023 roku. 

Niesłabnące zainteresowanie okolicami Warszawy. Panattoni stale poszerza swoje portfolio w regionie stolicy. W I kwartale 2022 r. popyt na powierzchnie przemysłową w okolicach Warszawy był drugim, największym w Polsce. To jeden z najprężniej rozwijających się rynków w Europie, który korzysta z doskonałej lokalizacji na przecięciu europejskich szlaków transportowych i dostępu do zasobów ludzkich – w regionie stołecznym mieszka ponad 5 mln ludzi.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum