Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Prezes Inquiry weźmie udział w Internetowym Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Agnieszka Górnicka, prezes zarządu Inquiry, weźmie udział w debacie "E-commerce oraz click&collect: must have sieci handlowej", która odbędzie się w ramach Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu.
Reklama

Debata odbędzie się 4 listopada o godz. 11.30. Jej zakres tematyczny obejmie następujące zagadnienia:

· Digital jako strategiczny kierunek rozwoju

Przeczytaj także:
Poczta Polska rozszerza listę placówek z okienkami typu „fast track”
· E-commerce wygranym koronakryzysu

· Nowe narzędzia – technologie, logistyka, infrastruktura, płatności

Przeczytaj także:
Prezes Merlin Group złożyła rezygnację
· E-grocery: sprint od gadżetu do konieczności

· E-opcja nie tylko dla sklepu – także dla producenta

· Nowe kompetencje cyfrowe pilnie poszukiwane

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Forum Rynku Spożywczego i Handlu ze względu na wymogi związane z aktualną sytuacją epidemiczną w Warszawie przybiera formułę internetową i odbędzie się bez udziału publiczności. Przebieg wszystkich debat, dzięki realizacji przez studio telewizyjne, wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić w ramach internetowych transmisji, m.in. w portalach: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, horecatrends.pl i na stronie frsih.pl (po wcześniejszej rejestracji).

Forum Rynku Spożywczego i Handlu na przestrzeni lat osiągnęło pozycję największej konferencji poświęconej sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce. Co roku w debatach udział biorą przedstawiciele największych firm sektora spożywczego i handlowego oraz HoReCa: producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, handlowcy, restauratorzy a także decydenci z otoczenia administracyjnego i analitycy.

Debaty, realizowane przez studio telewizyjne oraz w formie interaktywnego uczestnictwa online, przybiorą dynamiczne formy. W programie rozmowy 1:1, warsztaty, mikrodebaty, rozmowy o aktualnej sytuacji w branży spożywczej, handlowej i HoReCa.

Triumf zaufania, lokalności i bezpieczeństwa – tak w skrócie można podsumować wyjątkowy rok 2020. Jak te hasła przekładają się na rzeczywistość firm spożywczych i handlowych? Dowiemy się podczas Internetowego XIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu w Warszawie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum