Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Primavera Parfum z nowym managerem wzmocni e-sprzedaż w Chinach

Do zespołu specjalistów w Primavera Parfum dołączyła Paulina Baumert. Nowa Chinese Market Director będzie odpowiadać za rozwój projektu wprowadzania i sprzedaży polskich marek w formule cross-border w tym kraju. Firma zapowiada także debiut w Polsce azjatyckiej platformy e-commerce Shopee.
Reklama

Primavera Parfum oferuje usługę wsparcia przy wejściu na rynek chiński dla producentów z różnych sektorów i branż. Paulina Baumert będzie piastować w spółce stanowisko Chinese Market Director, a zakres jej obowiązków obejmować będzie między innymi: kontakt i utrzymywanie relacji z aktualnymi, chińskimi odbiorcami, koordynowanie zespołu stacjonującego w „Państwie Środka" oraz rozwijanie całego projektu w zakresie sprzedaży oraz marketingu.

Nowa manager posiada doświadczenie w obsłudze azjatyckich partnerów. Wcześniej pracowała jako Asystentka Zarządu w polskim oddziale chińskiego potentata w produkcji oświetlenia LED - Hongbo Clean Energy Europe oraz jako ekspertka ds. rynków azjatyckich w PLL LOT. W przeszłości uczestniczyła w Alibaba Global Dreamers Program oraz współpracowała z zagranicznymi i chińskimi spółkami w Pekinie. Absolwentka Beijing Language and Culture University.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum