Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Robomat InPost w sklepach Żabka

Robomat InPost ma tylko jedną komorę, w której za pomocą innowacyjnego systemu podawania, szybko można odebrać lub nadać paczkę.
Reklama

Nowy model Paczkomatu to idealne rozwiązanie dla miejsc, w których liczy się każdy centymetr powierzchni. Nowa maszyna ma tylko jedną komorę, w której za pomocą innowacyjnego systemu podawania, klienci szybko odbiorą lub nadadzą paczkę.

- Nie musisz szukać swojej skrytki – dzięki wykorzystaniu mechanizmu robota kartezjańskiego, Twoja paczka trafi do komory głównej z której łatwo ją odbierzesz przy okazji Twoich codziennych zakupów. Nową maszynę obsłużysz w łatwy i intuicyjny sposób za pomocą aplikacji InPost Mobile. Możesz też użyć ekranu znajdującego się na maszynie - reklamuje InPost.

Jak odebrać paczkę z Robomatu InPost? 

Paczkę można odebrać w podobny sposób jak z Paczkomatu. Odbiór paczki z Robomatu jest intuicyjny i bardzo przypomina odbiór przesyłki z Paczkomatu – wystarczy, że zeskanujemy w czytniku Robomatu InPost kod QR z aplikacji InPost Mobile lub wpiszemy na ekranie maszyny kod odbioru. Paczka zostanie przetransportowana przez wewnętrzny system maszyny do głównej komory, skąd łatwo ją odbierzemy. 

Maksymalna waga paczki to 7 kg. Jeśli paczka, którą chcemy odebrać lub nadać waży więcej niż 7kg lub przekracza wymiary możemy ją bez problemu odebrać lub nadać u sprzedawcy sklepu Żabka.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (25)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum