Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

RTV Euro AGD uruchomiło mobilne punkty odbioru zamówień

RTV EURO AGD oddało do dyspozycji klientów 25 mobilnych punktów odbioru zamówień w 20 miastach Polski.
Reklama

Pierwsze mobilne punkty EURO pojawiły się z początkiem kwietnia przy galeriach handlowych w Gdańsku, Wrocławiu i Łodzi. W ciągu miesiąca rozszerzono ich sieć o kolejne lokalizacje. Klienci mogą w nich bezpiecznie odebrać produkty zamówione na euro.com.pl oraz przez telefon, mogą także zapłacić za zakupy bezgotówkowo przy odbiorze towaru, bo wszystkie mobilne punkty są wyposażone w terminale płatnicze.

– Obsługa odbywa się z zachowaniem wszystkich zalecanych środków ochrony. Za zgodą galerii handlowych, umieściliśmy punkty w dogodnych lokalizacjach na parkingach przy wejściach do galerii, a dodatkowo są oznaczone tak, by można je było łatwo odnaleźć – mówi Tomasz Płuciennik, dyrektor ds. operacji i efektywności sieci sprzedaży w RTV EURO AGD.

Punkty mobilne sieci RTV EURO AGD znajdują się w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Bydgoszczy, Wrocławiu, Toruniu, Rzeszowie, Kielcach, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Jeleniej Górze, Radomiu, Piotrkowie Trybunalskim oraz Tarnowie, Opolu, Białymstoku, Lublinie i Olsztynie. Czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00, a w soboty od 11.00 do 18.00.

RTV EURO AGD jest ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną, oferującą sprzęt elektroniczny oraz artykuły gospodarstwa domowego. Firma dysponuje siecią 290 sklepów stacjonarnych w 187 miastach Polski i sklepem internetowym https://www.euro.com.pl/, oferuje także możliwość zakupów przez telefon.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum