Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Salony Agata rozwijają sieć Megaskrytek. Partnerem SelfMaker

Sieć meblowa Agata uruchomiła kolejne Megaskrytki, tym razem zlokalizowane przy Salonach w Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku.
Reklama
  • Megaskrytka to bezkontaktowa forma odbioru zakupów, rozwijana przez znaną markę po sukcesie pilotażowego lockersa w Katowicach.
  • Wdrożenie realizowane jest przez Agata S.A. wspólnie z SelfMaker, firmą specjalizującą w się projektowaniu i produkcji rozwiązań automatyzujących sprzedaż.

 

Każda Megaskrytka oferuje 27 schowków o zróżnicowanych rozmiarach. Do największych z nich będzie można zamawiać materace i większe meble, takie jak łóżka, komody czy fotele. W celu ułatwienia transportu zakupu, do większych produktów dołączane są specjalne wózki na kółkach. Nie zapomniano także o Klientach zmotoryzowanych – lockersy zostały umiejscowione w pobliżu ponadstandardowych rozmiarowo miejsc parkingowych, aby maksymalnie skrócić czas odbioru towarów o dużym rozmiarze.

Odbiór towarów gabarytowych

Nad odpowiednim doborem skrytki czuwa system informatyczny. W razie, gdy dany produkt przekroczy możliwości lockersa, opcja odbioru w Megaskrytce nie będzie dostępna przy zakupach online. Ten sam system optymalizuje przydzielanie poszczególnych schowków pod rozmiary zamówionych towarów.


Jak skorzystać z Megaskrytki?

Wystarczy zamówić online wybrane produkty – dekoracje, akcesoria, oświetlenie, meble czy materace. Następnie w koszyku wybrać sposób dostawy „Megaskrytka 24/7” oraz formę płatności. Po umieszczeniu zamówienia w Megaskrytce, za pośrednictwem maila i SMS-a zostanie wysłany kod, który należy podać podczas odbioru towaru z Megaskrytki. W przypadku nieodebrania produktów w terminie, będą one nadal dostępne w Salonie bądź magazynie sieci Agata.

 
- W ostatnich latach zainteresowanie obszarem e-commerce stale wzrasta, dlatego Salony Agata wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów uruchamiając kolejne Megaskrytki przy Salonach w Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku. Zależy nam na tym, aby Klienci naszego sklepu internetowego znaleźli u nas dogodną dla siebie formę odbioru zamówionych produktów. Z całą pewnością inwestycja w Megaskrytki pomoże nam lepiej sprostać wymaganiom naszych Klientów, którzy sami mogą dokonać wyboru, kiedy i jak chcą odebrać zamówione produkty - mówi Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.


Agata S.A. to polska sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 32 wielkopowierzchniowe salony zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju.  

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum