Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Shopee z kampanią „7.7 Wakacyjna Wyprzedaż”. Dla klientów Żabki lody gratis

Trwa kolejna edycja cyklicznych kampanii Shopee – tym razem pod hasłem „7.7 Wakacyjna Wyprzedaż”. Spot reklamowy platformy zwraca uwagę za sprawą wykorzystania znanego jingla. I przyczynia się do realnego wzrostu sprzedaży lokalnych sklepów na platformie.
Reklama

Od września 2021 roku, kiedy Shopee wystartowało w Polsce, na platformie zarejestrowało się dziesiątki tysięcy polskich sprzedawców. Firma prowadzi comiesięczne kampanie, takie jak 7.7 Wakacyjna wyprzedaż, którą wspierają działania marketingowe o charakterze 360 stopni.

Comiesięczne kampanie promują okazje dla kupujących – mega oferty za 1 zł w poniedziałki, Wtorki Mega Przecen ze zniżkami do -50%, Środowe Kumulacje Kuponów, czy Niesamowite Niedziele. Ponadto 7 lipca, w ostatnim dniu trwającej obecnie kampanii, dostawa zamówień od polskich sprzedawców wybranymi kanałami będzie darmowa.

W ramach kampanii 7.7 Wakacyjna Wyprzedaż dostępna jest również wakacyjna promocja we współpracy z siecią sklepów Żabka. Promocja kierowana jest do nowych użytkowników Shopee, którzy dokonując pierwszych zakupów na platformie do końca lipca, wpiszą podczas płatności kod ZABKA. Po potwierdzeniu otrzymania zakupów dostaną oni specjalny kod promocyjny, który do końca sierpnia pozwala na odebranie w jednym ze sklepów sieci Żabka, wybranego loda na patyku. W promocji biorą udział produkty takich marek, jak: Magnum, Grand, Oreo, Milka i inne.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum