Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Shoper udostępnia kolejną aplikację finansową

Sklepy internetowe korzystające z platformy Shoper mogą już oferować swoim klientom leasing online od ING Lease. Specjalna aplikacja dostępna jest w Shoper App Store.
Reklama

– Sklepy obsługujące klientów firmowych to segment z ogromnym potencjałem. Kupujący w sieci to także przedsiębiorcy, którzy szczególnie dzisiaj poszukują możliwości wygodnego finansowania swoich zakupów, więc leasing online to dla nich nierzadko najwygodniejsza opcja.
Z nowym narzędziem sprzedawcy Shoper zyskują większą elastyczność i dodatkowe możliwości zwiększania sprzedaży w sektorze B2B – mówi Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper.

Dostępna w Shoper App Store aplikacja ING Lease Now jest przeznaczona m.in. dla producentów, dystrybutorów oraz sprzedawców maszyn i urządzeń. Dzięki niej mogą oferować swoim klientom leasing zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

ING Lease Now dla klientów Shoper

Dla leasingobiorców ING Lease Now jest szybką i prostą metodą płatności, dostępną 24/7. Klient może samodzielnie wybrać interesujące go parametry w ofercie, bez konieczności angażowania sprzedawcy. Aplikacja umożliwia złożenia wniosku online, bez zbędnych formalności. Cały proces jest intuicyjny, a podpisanie umowy leasingu może odbyć się w formie elektronicznej za pomocą podpisu kwalifikowanego.

Sprzedawcy Shoper mogą korzystać z coraz bardziej rozwiniętego portfolio rozwiązań finansowych. Znajdą wśród nich zarówno usługi finansowania e-biznesu, jak i dodatki ułatwiające zakupy konsumentom. ING Lease Now to już ósma aplikacja finansowa dostępna w Shoper App Store.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum