Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

SPAR i Everli razem w trzech miastach

Sieć sklepów SPAR rozpoczęła współpracę z Everli – platformą specjalizującą się w dostawach zakupów do domu. Usługa dostępna jest obecnie w trzech miastach – na terenie Poznania, Rzeszowa i Warszawy. Wkrótce będzie dostępna również dla klientów z kolejnych miejscowości. Oferta sklepu internetowego e-spar jest dokładnie taka sama, jak w placówkach stacjonarnych.
Reklama

To kolejny kanał dostaw zakupów oferowany przez sieć SPAR – obok dostaw własnych, dostaw przez aplikację Wolt oraz opcji SPAR DRIVE. Natomiast platforma Everli wzbogaca się o kolejne oficjalne partnerstwo, zwiększając przy tym liczbę dostępnych produktów.

– Od początku roku intensywnie rozbudowujemy różnorodne kanały dostaw i bezkontaktowego odbioru zakupów, dlatego proponujemy kolejną opcję dostaw – przy współpracy z platformą Everli. Chcemy rozszerzać tę usługę na kolejne miasta, bo właśnie w miastach nasze zamówienia online rosną najszybciej. Zależy nam, by klienci mogli szybko otrzymać swoje zamówienie ze sklepu – a w Everli to możliwe już w ciągu kilku godzin. Nasi klienci mogą więc wybrać dostawę w różnych opcjach lub osobisty odbiór zakupów w formule SPAR DRIVE – powiedział Dawid Kaszuba, dyrektor e-commerce w sieci SPAR.

Everli to platforma służąca do zakupów spożywczych on-line. Użytkownicy mogą dokonywać internetowych zakupów w sklepach: Kaufland, Carrefour, Auchan, Lidlu, Biedronce, sieci E.Leclerc oraz SPAR. Usługa jest dostępna w 17 miastach Polski (ok. 8 milionów Polaków), wkrótce dołączą kolejne. Everli jako pierwsza firma e-grocery na rynku polskim wprowadziła model subskrypcji, który daje możliwość zoptymalizowania kosztów dostawy przy regularnych zakupach.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum