Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sportowa sieć ma drugi sklep stacjonarny w Warszawie

Outdoorowy sklep internetowy 8a.pl uruchomił placówkę stacjonarną w biurowcu Forest (przy CH Arkadia) przy ul. Burakowskiej 14. Na 300 mkw. oferuje wybór outdoorowej odzieży i sprzętu na górskie wyzwania.
Reklama

80 proc. akcji Snap Outdoor należy do Polish Enterprise Fund VIII, funduszu private equity zarządzanego przez Enterprise Investors (EI). Spółka jest dystrybutorem sprzętu górskiego i wspinaczkowego oraz właścicielem 8a.pl – platformy e-commerce dedykowanej aktywnej turystyce i sportom górskim.
8a.pl to e-sklep i cztery sklepy znajdujące się w Warszawie, Gliwicach, oraz Katowicach. Spółka powstała w 2001 r. w Gliwicach, gdzie do dziś znajduje się jej siedziba oraz centrum logistyczne.

„Stworzyliśmy sklep internetowy, którego wielkim atutem jest szeroka baza powracających klientów – w przeważającej większości pasjonatów sportów górskich. atego planujemy wyjść z ofertą do mieszkańców z innych krajów regionu. Chcemy być ulubionym sklepem dla fanów outdooru w Europie Środkowo-Wschodniej” – mówi Piotr Czmoch, współzałożyciel Snap Outdoor. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum