Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sprzedaż subskrypcyjna - IdoSell udostępnia nowy produkt e-sklepom

Polska platforma sklepowa IdoSell stworzyła moduł, który pozwoli e-sklepom włączyć model subskrypcyjny do swojej oferty. Ma to ułatwić właścicielom sklepów internetowych włączenie do biznesu modelu rekurencyjnego składania zamówienia. Jest ono ponawiane na tyle długo, na ile klient umówił się ze sklepem, że chciałby dany towar otrzymywać.
Reklama

Sprzedaż subskrypcyjna sprawdza się w branżach, w których sprzedawany produkt jest potrzebny klientom cyklicznie - co kilka tygodni lub miesięcy. Subskrypcje są dobrym rozwiązaniem dla sklepów, które oferują kosmetyki, suplementy, środki higieniczne czy karmę dla zwierząt.

- Obecnie jednym z największych problemów w e-commerce jest pozyskiwanie klientów. Ściągnięcie ruchu do sklepu jest bardzo drogie. Sprzedaż subskrypcyjna to sposób na zatrzymanie i lojalizację klientów i na pewno jest dużo tańszy niż konwencjonalne – mówi Wojciech Łaszkiewicz, head of Product Managers w IdoSell.

Moduł subskrypcyjny jest połączony z IdoPay, płatnościami należącymi do IdoPayments, spółki córki IAI (grupy, której częścią jest również IdoSell). Funkcja ta jest wbudowana w panel i gotowa do szybkiej aktywacji.

IdoSell to polska platforma sklepowa rozwijana przez spółkę IAI. W 2021 roku GMV, czyli łączna wartość sprzedanych towarów w e-sklepach IdoSell wyniosła ponad 15 mld zł. Firma od ponad 22 lat współtworzy sklepy internetowe. Współpracuje z takimi partnerami, jak InPost, Klarna, Facebook, Google, Wish, Amazon. W 2021 roku do grupy IdoSell dołączyła węgierska platforma sklepowa Shoprenter (spółka IAI kupiła pakiet większościowy tej firmy).

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum