Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

TaniaKsiazka.pl otworzy kilkadziesiąt punktów odbioru

Rok 2021 w TaniaKsiazka.pl upłynie pod znakiem rozwoju punktów odbioru osobistego – w sumie na mapie kraju pojawi się kilkadziesiąt nowych lokalizacji. Będą one mieścić się m.in. w księgarniach stacjonarnych “Między kartkami”. TaniaKsiazka.pl szacuje, że tylko do połowy roku otworzy ich 10.
Reklama

Już od 1 marca klienci będą mogli odebrać swoje zamówienia w dwóch nowych punktach – w Częstochowie (ul. Dąbrowskiego 1) oraz Piotrkowie Trybunalskim (ul. Armii Krajowej 26). Podobne miejsca funkcjonują już w Białymstoku, Ełku, Suwałkach, Grajewie oraz w dwóch lokalizacjach w Warszawie.
 
– Zależy nam, aby dać naszym klientom jak największy wybór form dostawy i zapewnić maksymalną wygodę zakupów. Chcemy, aby punkty odbioru osobistego zamówień z naszej księgarni internetowej były dostępne w całym kraju, stąd też nasza decyzja o kontynuowaniu współpracy z siecią księgarni “Między kartkami” – tłumaczy Łukasz Kierus, współwłaściciel TaniaKsiazka.pl.

TaniaKsiazka.pl to jedna z największych księgarni internetowych w Polsce. Miesięcznie realizuje ponad 200 tysięcy zamówień. Posiada także swój stacjonarny salon sprzedaży o powierzchni 360 mkw., który znajduje się przy ul. Kolejowej 12E w Białymstoku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum