Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

TogetherData dołącza do grona firm zrzeszonych w e-Izbie

– Misją TogetherData jest przybliżanie biznesowi wiedzy dotyczącej usług z obszaru monetyzacji i wzbogacania danych. Big Data ma dziś znaczący wpływ praktycznie na każdy sektor gospodarki. Mamy wiele pomysłów jak rozwijać i wykorzystywać analizę strumieni wielkich zbiorów danych – mówi Paweł Brach, wiceprezes zarządu TogetherData.
Reklama

Misją e-Izby jest rozwój polskiej branży cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej oraz z organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie. 

TogetherData to pierwszy Data Science House w Europie. Spółka specjalizuje się w zintegrowanych działaniach z zakresu analityki Big Data, ze szczególnym naciskiem na monetyzację internetowych zbiorów danych zgromadzonych przez przedsiębiorstwa w systemach BI, CRM i ERP, firmowych aplikacjach oraz ich wzbogacanie o dane pochodzące ze źródeł zewnętrznych.
TogetherData dostarcza gotowe usługi i autorskie rozwiązania, które pozwalają na optymalizację procesów biznesowych oraz czerpanie realnych, finansowych i organizacyjnych korzyści, płynących z wielkich zbiorów danych.
Badacze danych zatrudnieni w TogetherData świadczą również usługi konsultingowe dla firm z sektora fintech, ze szczególnym naciskiem na instytucje finansowe, w tym banki, ubezpieczycieli oraz firmy windykacyjne.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum