Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Trend convenience także w usługach kurierskich. DHL Parcel ze specjalną ofertą na ferie

„Ferie bez zbędnego bagażu” to nowa oferta, jaką od 15 stycznia proponuje klientom DHL Parcel. Usługa ta, to dogodne rozwiązanie zwłaszcza dla osób podróżujących autokarami lub pociągami.
Reklama

Nie trzeba martwić się o komfort jazdy, można mieć przy sobie tylko bagaż podręczny, a wszystkie pozostałe, większe gabarytowo bagaże, nadać kurierem i otrzymać w dowolnym miejscu wypoczynku w Polsce.

Koszt wysyłki nart lub deski snowboardowej to niecałe 40 zł. Decydując się na usługę należy pamiętać, że sprzęt powinien być odpowiednio zapakowany w pokrowce, aby uniknąć ryzyka uszkodzenia. Oprócz nart i deski można też nadać walizkę, przy czym ważne jest, aby zawierała tylko ubrania i kosmetyki codziennego użytku. Walizka nie wymaga opakowania zewnętrznego, kurier odbierze ją i przekaże do terminala, gdzie zostanie zabezpieczona i oplombowana. Usługa zakłada dostarczenie sprzętu gotowego do użycia, a więc pozbawionego folii, worków tranzytowych i innych zabezpieczeń, tak przygotowaną przesyłkę kurier przekaże klientowi.

Z oferty można skorzystać do 25 lutego.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum