Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Trump chce podnieść ceny usług pocztowych - z powodu Amazona

Donald Trump skrytykował Amazona. Prezydent USA uważa, że gigant e-commerce jest odpowiedzialny za straty Poczty Stanów Zjednoczonych z powodu zbyt niskich opłat za dostawy paczek, z których korzysta Amazon – informuje serwis chainstoreage.com.
Reklama

Prezydent chce, aby poczta podniosła ceny przesyłek.

Donald Trump napisał w tweecie: "dlaczego poczta w Stanach Zjednoczonych traci wiele miliardów dolarów rocznie, podczas obsługi Amazona i innych firm, od których pobiera tak niewielkie kwoty za dostarczanie paczek, co czyni Amazona bogatszym, a pocztę ubożeje? Powinna pobierać DUŻO WIĘCEJ! "

Urząd pocztowy w USA traci przez 11 lat z rzędu, głównie z powodu emerytur i kosztów opieki zdrowotnej. Zakupy online doprowadziły do ​​wzrostu w branży dostarczania paczek, ale to nie zrównoważyło spadków w przesyłkach „first class”.

Jak zauważa money.cnn.com, poczta w USA nie jest podobna do żadnej innej firmy. Ma rządowy monopol na przesyłki „first class”, w ramach której jest zobowiązana dostarczać przesyłki do każdego zakątka Stanów Zjednoczonych za koszt znaczka pocztowego.

Równocześnie konkuruje z FedEx i UPS w celu dostarczania paczek, jednak stawki narodowej pocztowej agencji są zatwierdzane przez zarząd wyznaczony przez prezydenta, a prawie każdy aspekt jej działalności jest regulowany przez Kongres.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum