Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Uber będzie korzystał z kas fiskalnych Elzabu

Elzab dostarczy Uberowi kasy fiskalne. Spółki podpisały w tej sprawie umowę, która będzie obowiązywać przez rok.
Reklama

Elzab zawarł z Uber B.V., spółką prawa holenderskiego z siedzibą w Amsterdamie, umowę określającą warunki współpracy na terenie Polski. Przedmiotem wskazanej umowy jest sukcesywna dostawa kas fiskalnych na rzecz partnerów Ubera.

Dostawy realizowane będą na podstawie odrębnych zamówień składanych przez partnerów Ubera. Umowa zawarta została na okres 1 roku z możliwością automatycznego wydłużenia okresu trwania umowy.

- Aplikacja Uber umożliwia swoim partnerom oferowanie bezpiecznych, wygodnych i przejrzystych cenowo przejazdów w największych polskich miastach. Z Ubera korzysta już ponad półtora miliona Polaków, a naszym celem jest oferowanie im takich rozwiązań i funkcjonalności, które będą odpowiadały ich potrzebom – powiedział Alexei Stakh, dyrektor generalny Ubera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Przypomnijmy, że Uber to nie tylko dostawca usługi przejazdów oferowanych w ramach ekonomii współpracy, ale także usługa Uber Eats, która umożliwia zamówienie posiłku za pomocą aplikacji z ponad 80 000 restauracji w 200 miastach w 30 krajach na całym świecie. W ofercie Uber Eats są restauracje reprezentujące aż 40 różnych rodzajów kuchni, które rozwijają się niezależnie od granic - w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie użytkownicy najchętniej zamawiają dania kuchni chińskiej, w Azji i Europie najpopularniejsza jest kuchnia meksykańska.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Zobacz komentarze (3)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum