Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W Boże Ciało esklep PGG nieczynny. Będą nowe usprawnienia

Polska Grupa Górnicza podała, że 16 czerwcatj. Boże Ciało sklep internetowy będzie nieczynny.
Reklama

- Od początku sprzedaży węgla luzem dostępnego w kopalniach PGG S.A. obsłużyliśmy 59465 klientów do których trafiło 297325 ton węgla w atrakcyjnej cenie - podaje PGG.

"Podczas wczorajszej sesji e-sklep podbił kolejny rekord - dokonano więcej transakcji w krótszym czasie. Stało się tak, ponieważ w celu przyspieszenia obsługi klientów w sklepie dokonano modyfikacji infrastruktury serwerowej oraz optymalizacji kodu, aby w jednym czasie obsłużyć kilkakrotnie więcej klientów niż zazwyczaj" - wyjaśnił w środę PAP rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

Według przedstawicieli spółki zmiany pozwoliły na znaczne skrócenie czasu zakupów oraz zwiększyły dostępność strony internetowej dla klientów.

"Aplikacja sklepu została zmodyfikowana tak, aby możliwe było rozdzielenie jej funkcji na trzy odrębne serwery. Pozwoliło to zwiększyć szybkość i jakość obsługi oraz wpłynęło na odciążenie serwera głównego sklepu i zwiększenie ilości procesorów oraz pamięci RAM. Dodatkowo aplikacja sklepu została przeniesiona do nowej technologii WWW" - tłumaczył PAP rzecznik największej górniczej spółki.

Limit 5 ton węgla na gospodarstwo

W związku z ogromnym zainteresowaniem towarem sprzedawanym w sklepie internetowym Polska Grupa Górnicza S.A. wprowadziła od 11.03.2022 roku, łączny limit zakupowy wynoszący 5 ton. Limit dotyczy łącznie wszystkich nabytych przez klienta sortymentów dostępnych w sklepie w okresie 12 miesięcy.

Towar jest umieszczany we wtorki i czwartki od godziny 16.00 i dostępny jest do wyczerpania zapasu.

Cała dobowa produkcja węgla opałowego PGG S.A. dla gospodarstw domowych jest obecnie kierowana do sprzedaży w dostępnych kanałach dystrybucji:

- za pośrednictwem sklepu PGG towar jest uzupełniany na półkę sklepową we wtorki i czwartki od godziny 16.00 i dostępny jest do wyczerpania zapasu.
- bezpośrednio na kopalniach
- za pośrednictwem autoryzowanych składów zlokalizowanych w Polsce

 Niemniej jednak chętnych na zakup jest obecnie wielokrotnie więcej niż dostępnego węgla opałowego dla gospodarstw domowych. Spółka zapewnia, że tym kanałem dystrybucji będzie prowadzić ciągłą sprzedaż węgla. PGG S.A. pracuje nad stałym rozwojem kanału internetowej sprzedaży w celu zwiększenia jego efektywności.

 

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum