Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ważne zmiany w e-sklepie PGG

Od początku roku e-sklep PGG S.A. obsłużył ponad 152 tys. klientów, do których trafiło 603 tys. ton węgla po cenie producenta, tzn. około tysiąca złotych za tonę (w tym ponad 86 tys. ton węgla workowanego dla 49 tys. klientów).
Reklama

PGG informuje o ważnych zmianach dotyczących kupna i odbiory węgla w e-sklepie grupy.

- Od 05.08.2022 udostępnimy dla Państwa możliwość zamieszczenia Dokumentu Dotyczącego Źródła Spalania (Deklaracja CEEB lub inny dokument dopuszczony regulaminem Sklepu dokument) w profilu swojego konta - podaje e-sklep.

Jak pobrać deklarację spalania na stronie e-sklepu PGG?

Po zalogowaniu się na stronie e-sklepu należy wejść w zakładkę Profil- Dokumenty. Plik może mieć maksymalnie rozmiar 2 MB i posiadać jeden z typów .jpg, .pdf, .

Dokument można samodzielnie aktualizować (tylko na potrzeby przyszłych zamówień).

Za poprawność i zgodność wprowadzonego do profilu dokumentu ze stanem faktycznym odpowiada właściciel konta. 

Osoba upoważniona/przewoźnik musi nadal posiadać podczas odbioru wydrukowany dokument jak dotychczas. 

- W przypadku odbioru węgla luzem weryfikacja poprawności dokumentu CEEB ostatecznie jest prowadzona w momencie odbioru węgla. W przypadku węgla konfekcjonowanego do którego CEEB przesyłali Państwo dotychczas na adres mailowy do zamówień składanych od 09.08.2022 (wtorek) wymagane jest zamieszczenie dokumentu w Profilu konta. Ponadto, udostępnione zostaną Państwu w Profilu konta również dodatkowe pola umożliwiające wprowadzenie adresu gospodarstwa domowego (adresu spalania węgla) - dodaje PGG.

Oszuści podszywający się pod e-sklep PGG

Polska Grupa Górnicza ostrzega przed fałszywymi wiadomościami SMS informującymi, że został wystawiony węgiel na półkę sklepową wraz z linkiem do sklepu. Nie jest to link kierujący do strony sklepu PGG.

PGG S.A. nie kieruje do swoich Klientów wiadomości w formie SMS.

- Wiadomości SMS z linkiem do stron to fałszywe odnośniki, które sprawiają wrażenie autentycznych, w rzeczywistości prowadzą do spreparowanych witryn - podkreśla PGG.

 

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum