Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Więcej produktów będzie można kupić na raty na Allegro


Od 10 stycznia 2018 w serwisie Allegro pojawi się więcej ofert objętych ratami 0%. Akcja będzie trwać do 28 lutego, i wydłuży się, jeśli spodoba się klientom. Ratami 0% będą objęte wszystkie produkty wyróżniane przez sprzedających; oferty o wartości od 300 zł do 20.000 zł będą oznaczone specjalną ikoną.
Reklama

- W 2017 roku w akcjach ratalnych na Allegro wzięło udział kilkaset tysięcy klientów - mówi Maciej Biniek, dyrektor Allegro Financial Services. - Kupowane były towary z różnych kategorii: od elektroniki i AGD przez modę i urodę aż do opon czy mebli. Klienci wypełniają wniosek na swoim komputerze, a cały proces zamyka się najczęściej w kilkunastu minutach. Spodziewamy się, że popularność zakupów na raty udzielonych on-line na Allegro będzie rosła - dodaje Maciej Biniek.


Klienci będą mogli znaleźć oferty z ratami 0% także korzystając z filtra na listach ofert. Podobnie jak w przypadku zwykłych rat, niektórych produktów nie będzie można kupić na raty 0%. Szczegóły wyłączeń można znaleźć pod adresem https://na.allegro.pl/nienaraty

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum