Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Za węgiel w esklepie PGG zapłacimy przez DotPay

Od 9 czerwca esklep Polskiej Grupy Górniczej  przelewy tradycyjne realizuje poprzez serwis DOTPAY. Powód? Usprawnienie księgowania.
Reklama

Dotychczas od początku roku e-sklep PGG S.A. obsłużył prawie 100 tys. klientów, do których trafiło ok. 370 tys. ton węgla.

W związku z ogromnym zainteresowaniem towarem sprzedawanym w sklepie internetowym Polska Grupa Górnicza S.A. wprowadziła od 11.03.2022 roku, łączny limit zakupowy wynoszący 5 ton. Limit dotyczy łącznie wszystkich nabytych przez klienta sortymentów dostępnych w sklepie w okresie 12 miesięcy.

Sprzedaż węgla we wtorki i czwartki

Towar jest umieszczany we wtorki i czwartki od godziny 16.00 i dostępny jest do wyczerpania zapasu.

Cała dobowa produkcja węgla opałowego PGG S.A. dla gospodarstw domowych jest obecnie kierowana do sprzedaży w dostępnych kanałach dystrybucji:

- za pośrednictwem sklepu PGG towar jest uzupełniany na półkę sklepową we wtorki i czwartki od godziny 16.00 i dostępny jest do wyczerpania zapasu.
- bezpośrednio na kopalniach
- za pośrednictwem autoryzowanych składów zlokalizowanych w Polsce

 Niemniej jednak chętnych na zakup jest obecnie wielokrotnie więcej niż dostępnego węgla opałowego dla gospodarstw domowych. Spółka zapewnia, że tym kanałem dystrybucji będzie prowadzić ciągłą sprzedaż węgla. PGG S.A. pracuje nad stałym rozwojem kanału internetowej sprzedaży w celu zwiększenia jego efektywności.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum