Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Zakupy z Shopee będzie można odebrać w Żabkach, Biedronkach i na Orlenie

Wywodząca się z Azji platforma zakupowa Shopee zacieśnia współpracę z Pocztą Polską, dzięki czemu jej użytkownicy zyskują możliwość dostarczenia przesyłki kurierskiej do jednego z ponad 17000 punktów odbioru m.in. sklepy sieci Żabka, Biedronka, ABC, lewiatan, Delikatesy Centrum, kioski i saloniki prasowe Ruch, stacje paliw ORLEN oraz placówki pocztowe.
Reklama

Platforma Shopee działa w Polsce od września 2021 r. Na odbiór dostarczonej do punktu pocztowego przesyłki kupujący mają 7 dni. Przy zamówieniu wysyłki przesyłką e-commerce dostawa jest darmowa dla zamówień od 0 zł. 

Gwarancją Shopee, w ramach której płatność przekazywana jest do sprzedającego dopiero po tym, gdy kupujący potwierdzi, że otrzymał produkt działający i w dobrym stanie. 

"Niesamowita niedziela" – wspólna akcja promocyjna w ramach współpracy Shopee z Pocztą Polską

Użytkownicy platformy, kupując produkty od polskich sprzedawców, mogli nie tylko cieszyć się darmowymi przesyłkami, ale również zdobyć dodatkowe kupony zniżkowe o wartości 2 zł, 3 zł i 5 zł (przy zakupach o minimalnej wartości odpowiednio 10 zł, 15 zł i 30 zł). Kupony można wykorzystać podczas zakupów u lokalnych sprzedawców, obniżając ich cenę.

22 i 29 maja odbędą się kolejne "niesamowite niedziele", podczas których kupujący, wybierając usługi Poczty Polskiej – przesyłkę e-commerce bądź Pocztex PUNKT – będą mogli cieszyć się darmową dostawą zakupów.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum