Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Zawieszony obrót akcjami Merlin Group

Zarząd Merlin Group S.A. poinformował, że 1 czerwca 2022 roku zarząd Giełdy Papierów Wartościowych S.A. podjął uchwałę w sprawie zawieszenia obrotu na rynku NewConnect akcjami spółki w związku z nieprzekazaniem raportu rocznego lub skonsolidowanego raportu rocznego za rok 2021.
Reklama

W związku z nieprzekazaniem przez Merlin Group skonsolidowanego i jednostkowego raportu rocznego za rok 2021, zarząd Giełdy działając na podstawie § 11 ust. 1 pkt 2) i ust. 1a Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, postanowił zawiesić obrót akcjami spółki do końca drugiego dnia obrotu następującego po dniu, w którym spółka przekaże do publicznej wiadomości, odpowiednio, raport roczny lub skonsolidowany raport roczny za rok 2021, w trybie i na warunkach obowiązujących w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect - podano w komunikacie.

Dlaczego Merlin Group nie przekazała raportów?

Merlin Group wyjaśnia, że nie przekazał do publicznej wiadomości skonsolidowanego i jednostkowego raportu rocznego za rok 2021, z uwagi na przedłużające się prace nad skonsolidowanym i jednostkowym sprawozdaniem finansowym, z uwagi na czasowy brak dostępu spółki do rzetelnych danych sprzedażowych oraz systemu finansowo-księgowego. Spółka przekaże zaległy raport roczny za rok 2021 do publicznej wiadomości w dniu 29 lipca 2022 roku.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum