Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Żywiec Zdrój dostarczy zakupy z e-sklepu w 48 godzin  

Firma Żywiec Zdrój uruchomiła platformę internetową zywiec-zdroj-sklep.pl, gdzie sprzedaje wszystkie produkty ze swojej oferty. Zamówienia będą realizowane na terenie całego kraju, również w  tych regionach, które nie są objęte dostawami przez sklepy spożywcze online.
Reklama

Dostawy można się spodziewać w przeciągu 48 godzin od złożenia zamówienia, a robiąc zakupy o wartości powyżej 100 zł lub wybierając jeden z dedykowanych pakietów, wysyłka produktów jest bezpłatna. Każda dostawa jest zapakowana w specjalne kartonowe pudełko nadające się w całości do recyklingu. Operatorem sklepu jest partner marki dodomku.pl.

Jak pokazują dane Głównego Urzędu Statystycznego, wartość sprzedaży detalicznej w kanałach internetowych na początku roku oscylowała w granicach 5,6%, podczas gdy w kwietniu – czasu pełnego lockdownu – stanowiła aż 11,9% ogółu sprzedaży detalicznej.

- Według raportów opublikowanych w ostatnim czasie, nasze nawyki zakupowe uległy znaczącej zmianie. Z badań GUSu wynika, że w minionym roku e-zakupy robiło 61% Polaków w grupie od 16 do 74 lat. Warto zaznaczyć, że wynik ten w 2019 roku wynosił 54%. Chcąc wyjść naprzeciw tym zmianom i aby zapewnić Polakom jeszcze łatwiejszy dostęp do naszych produktów, zdecydowaliśmy się uruchomić platformę zywiec-zdroj-sklep.pl – komentuje Dawid Borowiec, dyrektor marketingu Żywiec Zdrój.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum