Reklama

Komentarze użytkowników: Franczyzobiorca DC: Po II edycji Akademii Przedsiębiorczości przetrwało mniej niż 50 proc. sklepów

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
user kondzio 2020-02-25 20:59:15
Sklepikarz Kondzio. 6-8 lat temu wchodzę na halę zawsze o 10 ran0 w poniedziałek i od razu klnę. trzeci w kolejce po wózek a kolejka przez całą halę zawalona wózkami . stoją sklepikarze każdy klnie bo dwie kasy czynne. 1,5 godz w kolejce stój! pracowników to nie obchodzi oni pracują na godziny a sklepikarz przecież nie. powinni dawać pół etatu za samo stanie w tej hurtowni tyle czasu się traci na stanie w tej jeba.. kolejce. teraz byłem znów jak zawsze w poniedziałek 10 rano. . wchodzę na halę wrzucam towar na wózek i jadę do kasy. cała aleja moja. dwie kasy czekają na mnie... tak już się dzieje od kilku lat. ciekawe czy jest jakieś minimum że nie opłaci się już trzymać hali dla reszty sklepików? ostatnio otwarto nową biedrę w jednej dzielnicy - 4 sklepy krzyż na drogę. kilkunastu innym na wioskach budują Dino. koniec coraz bliżej. za kilka lat ci co zostali jak umrą ze starości to i tak będzie koniec, nikt po nich nie przejmie sklepów , ich dzieci to już nie interesuje, chyba że jakieś żabki wejdą. po mnie tez nikt nie przejmie. komu się chce męczyć po 15 godzin dziennie w kółko? w czwartki w ogóle jest pusto w euro. dlaczego? bo kurde wszyscy sklepikarze jada do kauflanda bo jest nowa gazetka wszystko tańsze o minumum 20-30 % niż w euro. wszystkie sklepiki z miasta kupują w marketach . bo eurocash to tylko hurtownia z nazwy a w rzeczy samej to zwykły market tyle tylko że tam nie może jeszcze kupić nikt z ulicy i tylko tyle.... o dupę potłuc ten durny handel...
Oceń
user DŁUGOPIS 2020-02-24 22:14:07
W dniu 18-02-2020 r. zostało zarejestrowane :STOWARZYSZENIE POSZKODOWANI PRZEZ GRUPĘ EUROCASH" . Członkami Stowarzyszenia mogą być osoby i podmioty gospodarcze, które czują się oszukani przez Zarządy i pracowników spółek z grupy Eurocash. Dotarły do nas także informacje , że przystąpieniem do Stowarzyszenia są także obecni i byli pracownicy firmy EUROCASH S.A. oraz spółek zależnych i powiązanych z EUROCASH S.A. , a także wielu dostawców towarów i usług , którzy czują się pokrzywdzeni przez Grupę EUROCASH !!! Zapraszamy do pilnego śledzenia dalszego rozwoju wydarzeń.
Oceń
user Kamil Kamiński 2018-09-20 14:27:39
Witam, Jesteśmy na końcu drogi zbierania dowodów dotyczących naruszenia przez Grupę Eurocash zasad postępowania - z par. kodeksu karnego oraz kodeksu prawa spółek handlowych, dotyczących zorganizowania Projektu pt. Akademia Przedsiębiorczości Grupy Eurocash. Jeżeli jest jeszcze ktoś, kto chciał by się dołączyć jest to ostatnia szansa na nie dopuszczanie firmie Eurocash która próbuje zatuszować całą sprawę, na nie zgodne z prawem przywłaszczanie sklepów często bez zgody i wiedzy franczyzobiorcy. W latach 2013-2017 Grupa Eurocash oraz podmioty z nią powiązane działały na szkodę innych przedsiębiorców w wyżej wymienionej sprawie, pokrzywdzonych jest już kilkanaście osób na kwotę ponad kilkudziesięciu mln złotych. Jeżeli jest ktoś w bardzo trudnej sytuacji finansowej, możemy dać mu możliwość skorzystania z naszej Kancelarii Prawnej. Jeżeli są jeszcze jakieś osoby które chciały by pomóc łącznie z byłymi pracownikami grupy Eurocash , proszę dzwonić. Dziękujemy za wsparcie byłych pracowników Grupy Eurocash którzy nam pomagają oraz będą zeznawać w Sądzie Rejonowym w Poznaniu - Departament do Spraw Przestępczości Zorganizowanej. Proszę kontaktować się ze mną Kamil Kamiński - 696004338 - jeśli nie odbieram proszę wysłać sms.
Oceń
user Ktoś 2018-04-27 06:05:07
Do wszystkich zainteresowanych i chcących podjąć walkę! Prokuratura Rejonowa w Poznaniu wstrzęło na nasz wniosek wstrzęła śledztwo w naszej sprawie. Zainteresowanych proszę o wysyłanie opisów swoich spraw wraz ze wszelkimi dowodami pod adres: Prokuratura Rejonowa w Poznaniu Ul. Solna 10 61-736 Poznań Jeśli nie teraz to kiedy? Zainteresowanym podaję e-mail meki74@wp.pl 61-736 Poznań
Oceń
user joanna 2018-04-24 23:03:24
no co dalej ? szczekacie i gówno robicie , walaą was równo
Oceń
user Mariusz 2018-04-17 11:05:11
Ja również czuje się pokrzywdzony przez działania firmy poprzez wprowadzanie w błąd franczyzobiorcę, mówienie nieprawdy, zatajanie ważnych dla fb informacji, stawianie konkurencji dla fb. Firma wykazuje się bezczelnością i nie reaguje zupełnie na problemy
Oceń
user waldemar 2018-04-16 16:19:44
jan domański kłamie bezczelnie !! straciłem 350 tys przez franczyze eurocash !! sprzedałem mieszkanie na długi !! a e.c mieli mnie w d..................... !! spłacam długi a sklep tylko 7 miesięcy działał . Złodziej z ekspansji wrobił mnie w lokalizacje która nie miała szansy funkcjonować !!
Oceń
user Kamil Kamiński 2018-03-15 13:13:53
Witam. Szukamy osób, które czują się pokrzywdzone przez GRUPĘ EUROCASH S.A. w związku z franczyzą Delikatesy Centrum oraz projektem Akademia Przedsiębiorczości Eurocash. Udało się dotrzeć do osób, które zainteresowały się sytuacją oraz samym projektem zorganizowanym przez Grupę Eurocash. Jesteśmy na etapie zbierania materiału dowodowego w wyżej wymienionej sprawie. Wszystkie osoby, które chciałby zabrać głos oraz opowiedzieć o swojej sytuacji prosimy o kontakt. Chcemy pokazać skalę tego problemu oraz praktyki handlowe które stosuje spółka. Na Dolnym Śląsku w Projekcie Akademia Przedsiębiorczości Grupy Eurocash z otwartych 12 sklepów pod szyldem Delikatesy Centrum został tylko jeden funkcjonujący sklep, 11 sklepów zostało zamkniętych. kontakt: Kamil Kamiński k.kaminski@interia.eu tel. 696004338 jeśli nie odbieram proszę zostawić sms.
Oceń
user Marcin 2017-12-14 09:30:24
Trzeba nagłaśniać tą sprawę, iść do sądu i walczyć o sprawiedliwość. Rozmawiać z dziennikarzami i mówić o tym każdemu naokoło- posłowie, senatorowie, firmy współpracujące- niech zobaczą, że jest nas dużo.
Oceń
user Andrzej 2017-11-28 10:14:23
Właśnie komornik zajął mi mieszkanie!!!Szok, tylko ten dach nad głową nam został, mamy dwoje małych dzieci, chyba pójdziemy koczować pod Eurocash!!!Boże co my mamy zrobić?? Jeden rok współpracy z Eurocash! Po co takie życie!!!Dlaczego, przecież nic nie ukradłem!!!
Oceń
user meki 2017-11-25 10:30:59
Prośba do \"DENAT\". Aktualnie mam z nimi sprawę w sądzie i rozprawę w grudniu. Wysłałem również wszystkie materiały do Senator Lidii Staroń z prośbą o zajęcie się naszą wspólną sprawą. Czy mogę Cię prosić o pomoc. Piszesz o jakiś nagraniach z sali rozpraw. Czy możesz je udostępnić? Proszę o pilny kontakt. E-mail meki74@wp.pl
Oceń
user Andrzej 2017-10-12 13:49:21
macie jakiś wiadomości w sprawie uokik, czy coś się dzieje w tej sprawie
Oceń
user Apowiec 2017-09-28 11:37:49
Eurocash oszukał wszystkich z Akademii Przedsiębiorczości
Oceń
user Joahimi 2017-09-26 15:21:02
Ja zamierzam napisać do UOKiK bez wezwania.
Oceń
user Anonim 2017-09-26 11:17:26
Uokik działa żeby dojść czy chcieli polepszyć programem tabelki żeby dostać zgodę na ogromny kredyt rewolwingowy. Jeżeli jest to prawda to nasza sytuacja może jest wynikiem oszustwa lub co najmniej zatajenia prawdy.
Oceń