Reklama

Komentarze użytkowników: Franczyzobiorca DC: Po II edycji Akademii Przedsiębiorczości przetrwało mniej niż 50 proc. sklepów

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
user Dario 2017-09-26 10:32:31
u nas mówią na niego luźny kalmar i to nie od miłości do owoców morza :)) Tego chłopa szkoda, też słyszałem. Trzymaj się chłopie!
Oceń
user Plotek 2017-09-26 09:37:14
Słyszałem, że jest taki dyrcio z Krosna który podobno źle zniósł to, że jeden gość - też z AP nie chciał się z nim przytulać czy coś w tym stylu. Chyba odmówił skutecznie bo z zemsty tamten pozwolił zagrzebać dobrze działający sklep i wydał zgodę na postawienie konkurencji. Też historie niestworzone szły do zarządu żeby gościa oczernić i zatuszować syf co sam mu zrobił. Może ktoś słyszał?
Oceń
user Ivanka 2017-09-26 09:05:12
Podobno LA naciągnął tym programem nieświadomych ludzi z AP na franki bo celem był kredyt jaki mieli dostać z banku na 700 baniek. Musieli wykazać się wzrostem i po to była ta cała szopka. Uokik wzywa ludzi do oświadczeń i zbierane s ą materiały dowodowe w tej sprawie. Bada też sprawę w Euro... Mogliście nawet nie wiedzieć, że jeżeli was wykorzystano.
Oceń
user Dane kontahukajktowe 2017-09-26 08:48:57
Ja też już mam grubą kupkę materiałów. Dorzucę się do sprawy.
Oceń
user Dane kontaktowe 2017-09-26 08:01:52
Akademia to mógł być program z potencjałem jednak E postanowił trochę zaoszczędzić. Po pierwsze lokalizacje mogły nie być dobrze sprawdzone, bo spe. ds. eksp. dostawał amniejsze premie za znalexienie lokalizacji dla AP a wy musieliście je brać żeby nie przepadła kaucja. Zresztą E mówił takie rzeczy żeby nawet nie mieć wątpliwości co do trafności wyboru. Czarowali was , że wszystko będzie dobrze, pomożemy, z nami wszystko wam się uda a umowa to jest taka no tego my wiemy, że jest dobra a wy tu podpiszcie. Po drugie uaktywnił się \"syndrom portiera\" w dyrktorach, kierownikach czy doradcach firmy E. Mogli po prosu was kontrolować dla dobra sprawy. Współpraca była dyplomatycznie określając \"niefajna\" i kreowana przez presje siły. Na części z was E przeprowadził audyt, który stwierdził, że wyprowadzacie pieniądze z firmy i to dlatego nie idzie, pomimo tego, że wyjaśniliście niejasności (oczywiście nie bezpośrednio do prezesa ani do zarządu). Innym E otwarła konkurencje i zniszczyła ich bez powodu. Lokalizacje wiekszości - porażka, działania wsparciowe - tylko z teorii a forma całej wspólpracy prowadzona przez dyrktorów tej firmy - bez komentarza ale nie wiem jak mogą na siebie patrzeć w lustrze. Wszelkie dane kontaktowe osób z AP macie bo pani Oso**** sie raz pomylała i wysłała do wszystkich korespondencję nie ukrywając adresów. Trzeba tylko przegrzebać skrzynkę.
Oceń
user Jaro 2017-09-26 07:53:35
Dla zaskoczonych. Prezes nie wie o waszej sytuacji. Zna jedynie relacje przekazane z ust swoich dyrektorów. Pracownicy Eurocash przekazują do zarządu tylko im wygodną prawdę. Znacie swoich byłych dyrektorów - oni nie przyznają się do winy i z pewnością będą wkopywać was by pokazać się przed zarządem \"to wina tego strasznego, głupiego franczyzobiorcy a nie moja\". Będą kreować was przed zarządem jako głupków, nieudaczników, choleryków, że jesteście niezaangażowani i lekceważycie inwestycję. Będą kłamać na wasz temat tak by ich zaniedbania nie wyszły na jaw.
Oceń
user Gauguin 2017-09-25 21:58:55
Wiem że spółka E ma teraz ciepło. Do UOKiK napływają informacje od poszkodowanych masowo. Faktycznie jak tyle osób zdecyduje się opowiedzieć i poprzeć dowodami \"to wsparcie\" którego doświadczyli z E to dopiero będą się Media o tym rozpisywać. Znajomy mój o mało nie odebrał sobie przez nich życia. Mam nadzieję że nie dojdzie do tragedii.
Oceń
user Denat 2017-09-25 17:01:56
Witam wszystkich. Mam nagrania z sali rozpraw przeciwko Ec gdzie byli już członkowie AP opisują koszmar jaki przeszli współpracując z tą firmą m.in. chęć popełnienia samobójstwa, wtrącania w spiralę długów itp. Mnie EC zniszczyła życie. Koszmar. Zainwestowałem wszystko co miałem we współpracę z nimi. Wbili mi nóż w plecy i zamienili moje życie i życie mojej rodziny w koszmar. Aktualnie wiem, że prezes UOKiK wystąpił z prośbą o wyjaśnienie niektórych kwestii związanych z AP do EC. Również prokuratura działa. Jest masa niejasności delikatnie mówiąc z intencjami EC (również z tego co słyszałem Urząd Kontroli Skarbowej bada \"błędy\" w powiększaniu salda opakowań FB). Być może niedługo na jaw wyjdą kwestie które obnażą prawdziwe oblicze EC.
Oceń
user E 2017-09-21 15:39:03
Eurocash zniszczyl zycia wielu mlodych ludzi. Szukam dziennikarzy , którzy zechcą o tym napisać.
Oceń
user Oszukana 2017-09-13 08:00:45
Szukam osób, które tak jak ja zostały oszukane przez Eurocash, piszcie oszukana.przezec@wp.pl
Oceń
user F 2017-09-12 13:33:50
Do sądu z nimi, tylko tak można teraz sprawę rozwiązać. Z tego co wiem kilka osób już założyło sprawę.
Oceń
user W.J 2017-09-11 13:12:03
ja przetrwałem 7 miesięcy i zostały tylko długi , niestety nie mam twardych dowodów a tylko swiadków rozmów prowadzonych z pracownikiem ekspansji i ich dyrekcją .
Oceń
user andrzej 2017-09-07 22:41:01
jestem w trakcie rozmów z dziennikarzami, którzy będą przeprowadzać tzw. \"śledztwo dziennikarskie dotyczące oszukanych przez eurocash, wszystkich którzy chcą się podłączyć zapraszam do odezwania się (ryszard13@poczta.onet.pl), pewnie nie wszyscy to czytają więc jeżeli znacie kogoś, przekażcie te informację, im nas więcej tym lepiej, wszystko wypłynie , pozdrawiam ja już nie mam nic do stracenia, uwierzcie mi nic!!!!gdyby nie dzieci pewnie już byśmy nie rozmawiali, straciłem wszystko, ale muszę się podnieść i żyć dla nich!!! czekam na wasze info
Oceń
user DŁUGOPIS 2017-08-26 20:59:26
DRODZY AP I FB - WIĘCEJ OPTYMIZMU !!! Już nie raz byliśmy POD ZABORAMI lub POD ROZBIORAMI i wcześniej czy później każdy sobie na Polakach zęby połamał. PROPONUJĘ PRZEJŚCIE DO CZYNÓW. JEŻELI KTOKOLWIEK Z NAS MA DOKUMENTY , NAGRANIA itd. POTWIERDZAJĄCE DZIAŁANIA EC NA SZKODĘ FB ( także poprzez świadome wprowadzanie w błąd ) TO PROSZĘ OTWARCIE PISAĆ na tym forum W 2 PUNKTACH: 1. ZARZUT: ............ 2. DOWÓD: ..........(ZEZNANIA TO TAKŻE DOWÓD ALE Z PODANIEM KIEDY, O KTÓREJ GODZINIE , GDZIE I KTO ) Ci co nie mają już nic do stracenia niech podadzą kontakt do siebie. BEZ DOWODÓW NIE MA MOŻLIWOŚCI UDOWODNIENIA \"DZIAŁANIA W ZŁEJ WIERZE\" LUB \"DZIAŁANIA NA SZKODĘ FB\".
Oceń
user oszukani.pl 2017-07-17 21:39:02
istnieją to ja i najgorsze jest to że dalej wkręcają ludzi którzy zapatrzeni w kasę którą teraz oferują otwierają i już po miesiącu beczą
Oceń