PARTNERZY PORTALU
  • Partner portalu: EY
  • Partner portalu

• Auchanowska 2020-03-29 21:05:08

Sieć handlowa Auchan daje 500 zł osobom które nie były ani jednego dnia na zwolnieniu lub urlopie na żądanie albo opiece. Absencja 1-3 dni to premia 350 zł a powyżej 3 dni brak premii. Żeby było ciekawiej, dni absencji liczy się od początku miesiąca marca a nie od wprowadzenia stanu epidemologicznego (12 marca), wielu pracowników nie poszłoby na uż lub zwolnienie (co prawda przyczyniło by się to do roznoszenia zarazków - ale takie warunki przedstawił pracodawca). Szkoda, że o w/w warunkach pracownicy dowiedzieli się dopiero pod koniec miesiąca.

• Dhgjkji 2020-03-28 23:44:47

Do 3 dni nieobecności w pracy jest 350 zł brutto 4 i wiecej nic. Inni 100% frekwencja 500 brutto. A we Francji 1000 euro widac jak nas tu traktuja...

• Panienks 2020-03-28 20:45:08

A co jeśli od 7 do 20 byłam na opiece na chore dzieci ale wróciłam do pracy i pracuje należy się czy nie???

• Od lat w Handlu 2020-03-28 20:22:11

Tyle jest warte zycie pracowników. Ci co te genialne premie wymyślają niech usiądę na kasie A nie zdalnie pracując gówno wiedzą o zagrożeniu.

• Kasjerka 2020-03-27 11:07:45

A skąd Wy znacie kryteria? My w Gdańsku nie znamy kryteriów.

• Pani Wędlinka Poznań 2020-03-26 20:54:47

U mnie za 100% frekfwencji 500zł za L4 do 3 dni 350zł. A jA pomimo przepracowania 3 tygodni gdzie od 9 marca był największy ruch dostanę przyjacielski uścisk dłoni(czyli NIC) i tylko dlatego że od 2 do 7 marca miałam ostre zapalenie gardła z duszącym kaszlem. Pracuję na stanowisku z wędliną. Pozdrawiam wszystkich

• HKS57 2020-03-26 18:54:10

Byli są i będą gównianą firmą nie płacącą podatków w Polsce i mającą pracowników w dupie. 3000tys brutto,nakłanianie do kupowania jakiś gównianych akcji i traktowanie pracownika jak śmiecia. Teraz nagle zobaczyli że inne firmy kasę dają to się jaśnie państwo szarpnęło na 500zł. I to brutto pewnie.

• Krzysztof 2020-03-26 16:35:02

Zgadzam się z osobą poniżej - mimo że mam normalną umowę o pracę, ja również nic nie dostanę, bo podpisałem ją niedawno. Może zarząd myśli, że nowi pracownicy mają jakąś super moc, chroniącą przed koronawirusem. Absurd i niedowierzanie. Do portalu dlahandlu.pl - może o tym też byście napisali?

• Gość 2020-03-26 16:15:00

Zapomnieli dodać, że nowo zatrudniony pracownik nie dostanie nic... bo przecież w rozumieniu Auchan taki pracownik to nie pracownik,chociaż naraża się tak samo jak reszta....

Ciekawe

• Prco 2020-03-26 15:23:47

Żucili ochłap 500 brutto z rygorystycznymi kryteriami żabjady

• Rozzalona 2020-03-26 11:51:46

W KFC ludzie też zapierniczają na potęgę.

Dostałam ostatnio info ze zabierają nam premie za marzec wow.naeazamy się obsługując tyłu ludzi i gdzieś to ma firma. Dużo firm płaci za poświęcenie a Amrest oszczędza i zabiera.....

• Żabka 2020-03-25 21:23:46

My jakoś w zabkach tez robimy wszystko i staramy się żeby klient był zadowolony w tym trudnych czasach a i jakoś nam nikt nie da premni za narażenie swojego zdrowia i rodziny

• Julcia 2020-03-25 17:48:43

Ciekawe jaką premie dostanie dyrekcja , czy też taką szczodrą? Dla mnie to jest śmiech na sali , ludzie ciężko pracują i narażają się , a dostaną jakieś ochłapy .Przecież ten gest to nie jest objaw dobrej woli , tylko efekt super obrotu którego do tej pory nigdy nie mieli .

• Anonim 2020-03-25 16:41:32

500zl A we Francji 1000e kpina jakas

• Sympatyk 2020-03-25 15:14:00

Ponoc obilo mi sie obilo mi sie o uszy ze jak nie bylo się na l4 w okresie od 15 do 31 marca to premia sie należy?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 6281
Ilość aktualnych ofert: 510261

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 692

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.