PARTNERZY PORTALU
  • Partner portalu: EY
  • Partner portalu

• pracownik 2020-03-31 10:59:47

yhy tylko widac ze ludzie nie przychodza po artykuly pierwszej potrzeby, panele plytki plyty meblowe osb mdf nie sa niezbedne do zycia w tym okresie ludzie szanujmy sie

• AntyPOPiS 2020-03-27 08:03:24

Tylko że 90%klientow to masa ciemnogrodu która ma w dupie bezpieczeństwo innych bo przychodzi żeby sobie pooglądać albo klej do butów kupić

• Gregorianus 2020-03-25 23:29:23

Byłem w Casto, widziałem. Jest bezpieczniej niż w dyskoncie czy aptece. Obowiązkowa dezynfekcja rąk na wejściu, kilka osób wpuszczanych na cały obiekt, ochrona monitoruje wejście i kasy by ludzie byli w odstępach.

• Karma 2020-03-25 22:37:23

Powiem tak sama śmiałam sie z ludzi którzy chodza po sklepach budowlanych ale karma wraca i pękł mi piec centralny..... też musiałam wystartowac do sklepu....

• 1534 2020-03-25 22:36:14

Tak jest otwarte tylko dla klientów w razie pilnej potrzeby... jasne wycięcie jednej półki to rzeczywiście pilna potrzeba. Narażanie innych ludzi dla takich głupot ma sens, ludzie zastanówcie się trochę czy warto

• Chats 2020-03-25 22:01:14

Przecież cała tą firma dba tylko o własny interes, pracownik się nie liczy . Mówienie o tym ,że mają duże pomieszczenie i dbają o to by kupujących było mniej w sklepach to zwykła ściema . Szlag człowieka trafia gdy czyta takie bzdety.

• Gos 2020-03-25 20:52:50

Gdzie jest mało ludzi? Parking pełen samochodów, w sklepie dużo ludzi, jeden obok drugiego. A jeszcze rodzice z dziećmi, a po co? Co tam robią? Prace zadane z plastyki odrabiają ?może jakąś farbę kupić? To jest nienormalne.

• Gość000 2020-03-25 20:11:36

W castoramie koło bonarki jest taki tłum ze szok, ludzie sobie chodzą oglądają w najlepsze i nie ma mowy o zachowaniu jakiegokolwiek bezpieczeństwa... faktycznie potrzebne są teraz na gwałt płytki panele czy inne pierdoly! I pomyślcie o tym ze dostawy do domu tez do bezpiecznych nie należą bo kierowcy od was maja pewnie kontakt z 100 ludzi dziwnie i nigdy nic nie wiadomo kto zdrowy kto chory...

• Ula 2020-03-25 19:58:33

I budowy proszę zamknąć

• Marek 2020-03-25 15:46:30

Takie dziadowanie i wyzysk na pracownikach. Myślałam że lepszy pracodawca ale co tam liczy się kasa

• RKS RAKOW 2020-03-25 15:14:24

Przeważnie komentują ci co płaci im Państwo, siedząc w domu ale nie zastanawiaj się skąd wezmą ci ludzie,,co nie będą pracować. I tak patrząc co się dzieje w sklepach, to jest porządek w Castoramach. Patrząc na sklepy spożywcze, gdzie jak nikt nie stoi i nawet nie psika na ręce, ale komentować trzeba. Idąc do spożywki sami się nie stosujecie zaleceń.

• Xxx 2020-03-25 14:40:56

Najwyższa pora żeby markety budowlane zamknąć !!!!

• Ck 2020-03-25 12:36:41

Ania.

Prawda jest taka, ze starych nic nie ruszy. Przeżyli wojnę, komunę to i wirus im nie straszny. A sklepy budowlane powinny się trzymać reguł i wpuszczać kilka osób. Większości by się nie chciało stać w kolejce. I druga sprawa. Nic by się nie stało gdyby markety budowlane były nieczynne.

• Ania 2020-03-25 10:58:11

Dokladnie w sklepach budowlanych są spore kolejki a klienci nie stosują się do tych zaleceń. Sama pracuje w sklepie budowlanym i wiem co się dzieje. Klienci nagle potrzebują remonty robić do tej pory nie potrzebowali nic robić a teraz walą drzwiami i oknami. A o pracownikach nie pomyślą że ich narażają. I najśmieszniejsze jest to że sami starsi ludzie walą do sklepu bo potrzabne są kwaitki bo musi je tetaz posadzić. Lekceważą wszystko i wszystkich nawet siebie. Nie zważając na nic. Bo myślą że ich to nie dotyczy. Rozumiem jak coś się zepsuje to musi przyjść i kupić, ale tu są spacerki poprostu żart jakiś. Wszystko odbija się ba pracownikach bo klienci wyżywają się za obsłudze każdy boi się o siebie. Każdy z nas ma rodzinę. Jesli nie potrzebujrmy nic to lepiej poczekać i siedzieć w domu. Dbajmy o siebie.

• Manakel 2020-03-25 10:04:04

Szanowny Zły,tacy ludzie nie mają sumienia,patrzą w lustro i tylko myślą o nowym kremie albo innym specyfiku za grubą kasę.

Są jak pies ogrodnika,mam nadzieję tylko,że w końcu udławią się swoją zdobyczą..

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 6281
Ilość aktualnych ofert: 510261

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 692

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.