PARTNERZY PORTALU
  • Partner portalu: EY
  • Partner portalu: EY

• Zygmunt 2020-05-20 10:16:38

Zwracam tylko uwagę jak niebezpieczna dla kupującego może okazać się ta usługa "multiskrytka", zwłaczcza gdy odbieramy paczki w porze nocnej. Trzeba mieć ze sobą latarkę aby zaświecić na samo "dno' takiej multiskrytki bo w przeciwnym wypadku może dojść do pozostawienia/przeoczenia jednej z paczek :)

Miałem taką sytuację, oczywiście jest to moja wina, że przeoczyłem jedną z przesyłek. Można zapomnieć o reklamacji tej usługi w takiej sytuacji (w systemie jest status: doręczona), kto inny będzie cieszył się przesyłką :/ Dlatego noście ze sobą latarki :)

Dlatego wolę jednak korzystać z konwencjonalnej usługi dostarczenia przesyłek przez kuriera do domu.

• Jan z Paczkomatu 2020-04-28 22:45:51

Wreszcie sie ogarneli.

Nie raz zamawiam do paczkomatu i kilka przesyłek to kilka skrytek A tak do jednej skrytki i luz

• Edna 2020-04-28 21:32:29

Ktoś wyżej pisał o zdalnym nadawania paczek. Taka opcja jest już dawno. Jak masz opłacona etykietę do nadania. To podchodzisz do paczkomatu, skanujesz kod i otwiera ci się pusta skrytka. Nic nie musisz dotykać

• Piotr 2020-04-28 20:33:13

Jako osoba korzystająca z Paczkomatow wolałbym by została uruchomiona taka opcja również dla nadawców. Dzięki temu nadawca mógłby umieścić kilka przesyłek w 1 skrytce. To bardziej przyczyniło by się do zmniejszenia tłoku w Paczkomacie. Wysyłających kilka paczek jest więcej niż odbiorców kilku przesyłek w jednym czasie. Wystarczyło by dopisać do programu obsługującego Paczkomat taką opcję. 15 minut pracy informatyka.

• Weht 2020-04-28 17:08:21

Dziwne, że nie wprowadzono tego wcześniej, ostatnio nialem 5 przesyłek wuec po co zajmować 4 skrytki. Jeden odbiorca = jedna skrytka

• Assl 2020-04-28 14:54:07

Tak czytam te komentarze i się zastanawiam czy z tym społeczeństwem jest wszystko w porządku.

Ludzie z własnej woli zamykają się w 4 ścianach, nawet na zakupy nie chce im się wyjść (10 paczek jednego dnia do odbioru).

Teraz jak wprowadzono izolację społeczną to wielki lament. Co ja mam w tym mieszkaniu robić? Wyszedł bym gdzieś.

Polak zawsze pod prąd. Jak mógł wychodzić to siedział w domu. Jak nie może wychodzić to nagle poczuł potrzebę wychodzenia.

• Onan 2020-04-28 09:21:29

Już dawno dzwoniłem, pytałem, dlaczego nie mogą mi umieścić kilka paczek do jednej skrzynki, skoro by się zmieniły (koperta, małe pudełko), ale zamiast tego jedną paczkę zostawiają w paczkomacie, a drugą w punkcie odbioru, bo brak miejsca w paczkomacie. Odpowiedź była: nie, bo nie. Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Po latach!

• SakoTRG22 2020-04-28 01:02:46

A do POK gdzie mają miejsca na 500 przesyłek przychodzi 10-15 szt. dziennie . taka sytuacja .

• Janusz 2020-04-27 22:32:12

@Bejek75 odpowiadam: 560 zł.

• Jaguś 2020-04-27 22:24:39

Wreszcie

• Jurek 2020-04-27 20:38:45

Panie Rafale prezesie niech Pan odsłuchał moją rozmowę sprzed trzech miesięcy kiedy rozmawiałem o tym na infolinii i prosiłem żeby to było zrealizowane bo nie będę otwierał pięciu skrytek z pięcioma towarami a po drugie klienci czekają na swoje paczki a Skrytki zajęte trochę długo czasu to trwało

Proszę uruchomić paczkomat w Solcu Zdroju

• Bejek75 2020-04-27 20:11:20

Dobrze a co jeśli ktoś nie powołany odbierze paczki. Miałem do odbioru 4 paczki, 3 odebrałem a 4 ktoś obcy. Nie dostałem maila ani sms-a na 4 paczkę. Inpost nie uznał reklamacji. Nawet nie chciało im się sprawdzić nagrania z monitoringu. Stwierdzili, że wszystko było w porządku. I tak jestem w plecy tylko 140 zł. A co by było jakby w tej skrytce było 4 paczki? Ile był bym w plecy?

• borys wudka 2020-04-27 20:01:32

a mi każą płacić za paczkę której nie odebrałem. burdel z kodami mają 😡.

• Jožinz z bažin 2020-04-27 19:34:53

I to jest mega pomysł.Czesto zdarzało się że miałem dwie lub trzy przesyłki w jednym paczkomacie i wklepywanie tych kodów teoche powiedziawszy mnie drażniło.Myśle że ta opcja będzie rozwiązaniem idealnym.Pytamie tylko co w przypadku gdy jedna przesyłka będzie w jednym dniu a drugą w kolejnym?Czy import wziął taka opcję pod uwagę? Nie czepiam się ale nie zawsze w danym dniu odbieramy przesyłki.

• Yog 2020-04-27 18:40:18

Dwa tygodnie temu odbierałem już paczki z tzw multiskrytki brawa dla inpostu.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5360
Ilość aktualnych ofert: 455964

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 692

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.