Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

28 punktów w sieci Makarun

Pod koniec stycznia franczyzowa sieć Makarun Spaghetti&Salad otworzyła restaurację w Swarzędzu. Powstał też kolejny, szósty lokal w Warszawie. W lutym szykuje się otwarcie w Poznaniu.
Reklama

 Na makarunowej mapie Polski jest już 11 miast, w których działa 28 lokali pod tym szyldem. 

Od 26 stycznia makarunowych dań mogą próbować także warszawiacy z okolic Placu Zawiszy. Adres nowego punktu to Aleje Jerozolimskie 60b.

Od 30 stycznia swojego Makaruna mają też mieszkańcy Swarzędza. Mieści się on przy ul. Edwarda Raczyńskiego I/II. W połowie lutego uruchomiony zostanie kolejny punkt Makaruna przy ruchliwym deptaku przy ul. św. Marcina w Poznaniu.

Największym wyzwaniem dla startujących w tym biznesie jest zazwyczaj wybór lokalizacji na punkt gastronomiczny. Makarun podejmuje na tym polu bardzo wiele działań, żeby pomóc franczyzobiorcom. 

Makarun - firma założona przez krakowskich studentów - jest najszybciej rozwijającą się siecią franczyzowych spaghetterii na polskim rynku. Jej „stan posiadania” na początku 2018 roku to 28 lokali - w tym 25 franczyzowych oraz trzy własne: w Krakowie, Poznaniu i foodtruck, testowany właśnie na ulicach stolicy Małopolski. Firma weszła na rynek niemiecki i szykuje się do podboju Czech.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum