Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Agencja Jarosława Kuźniara wesprze rozwój firmy Skłodowscy

Skłodowscy to wiodący polski eksporter mrożonych burgerów premium. Marka rozpoczyna swoje działania na rodzimym rynku planując rozwijać się kanale HoReCa i retail. Współpraca z Kuźniar Media ma dobrze przygotować ten nowy rozdział.
Reklama

We współpracy ze Skłodowskimi agencja Kuźniar Media opracowała strategię komunikacji dla marki i jest odpowiedzialna za prowadzenie szeroko rozumianych działań komunikacyjnych, w tym za obsługę kanałów Social
Media, działania PR, realizację eventów oraz produkcję contentu (m.in. wideo, animacje, podcasty) i szkolenia. Ważne jest też budowanie relacji z mediami branżowymi i organizacjami branżowymi, jak Forum Rynku Spożywczego i Handlu czy Polskim Towarzystwem Wspierania Przedsiębiorczości.

- Odpowiadamy za budowanie marki zgodnie z jej wartościami. Ze względu na dynamiczny rozwój naszego klienta na rynku francuskim i plany dotyczące rynku polskiego, Skłodowscy zdecydowali się na kompleksowe wsparcie Kuźniar Media. Stawiamy na dobry storytelling, bo to opowieść współcześnie rodzi zaangażowanie. Technologia ułatwianawiązywanie kontaktów i relacji, ale  dopiero zgrabne poruszanie się w online i offline, z przemyślaną strategią, przynosi oczekiwane rezultaty – mówi Jarosław Kuźniar, założyciel i CEO Kuźniar Media.

Wspólne marketingowe cele Skłodowskich i Kuźniar Media? Komunikowanie aktywności marki zgodne z jej wartościami: zrównoważony rozwój, ograniczanie wpływu na środowisko, edukacja w kontekście świadomej
konsumpcji i zrównoważonego gospodarowania żywnością, budowanie spójnego wizerunku marki wśród dystrybutorów i podmiotów gastronomicznych, przygotowywanie przestrzeni do współpracy z firmami dystrybucyjnymi i sieciami handlowymi oraz zmiana podejścia klientów do mrożenia mięsa.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum